1:4
1:2
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:8
4. Rostislav Gattnar, 23. Jan Vojáček, 53. Ondřej Sidunov - 5. Adam Hudeček, 15. Vojtěch Kužela, 21. Jonáš Kůra, 28. Šimon Hronek, 32. Adam Hemerka, 35. Adam Hudeček, 48. Šimon Hronek, 49. Adam Hemerka; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Štěpán Zerzoň 14 - David Nečas 16; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:2;
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 13 Gattnar, Hattrick - 95 Kůra
60:00
Střely ve 3. třetině 6:7, celkem 19:22
60:00
Vyjádření trenéra hostů (Jan Nizner): Ze včerejška jsme byli hodně zklamaní, tak jsem měl trochu obavy, aby nechybělo potřebné sebevědomí, ale průběh dnešního utkání nám potvrdil, že na soupeře jednoznačně máme a pokud nám to nekazí někdo mimo hru, výsledek kontrolujeme. Těším se na úterý, kdy věřím, že rozhodneme serií pro nás.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Vaška Gurkovského: Za dnešní výkon jsme si nezasloužili vyhrát. Kazili jsme a nebyli jsme schopni skórovat ani v přesilových hrách. Rozhodne poslední zápas. Děkujeme fanouškům za celovíkendovou podporu.
60:00
58:14
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
58:14
Třináctý záznam: Do statistik se zapisují ještě Koch a Hemerka.
57:17
Vyloučen hráč Jakub Koch družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
55:03
Dvanáctý záznam: Standardka hostí nedopadla podle jejich představ.
53:22
Jedenáctý záznam: Ve slušné šanci se nepovedlo zavěsit Chomovi.
52:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Rostislav Gattnar (3:8).
52:59
Desátý záznam: Tak až teď se zadařilo. Gattnar našel krosem Sidunova a ten se konečně trefuje.
50:45
Devátý záznam: Domácím se teď nedaří skoro nic.
48:19
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka bez asistence (2:8).
48:19
Osmý záznam: Hemerka trefuje víko.
47:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Zdeněk Malich (2:7).
47:00
Sedmý záznam: Na konci sedmé minuty přidává sedmý gól Hattricku Hronek. Gól padl podobně jako většina gólů ve druhé třetině. Rychlý brejk hostí a bezproblémové zakončení.
44:42
Šestý záznam: Koch hodil skobu na půlce. Zerzoň pak vychytal samostatný únik Kůry.
44:20
Pátý záznam: Koch z první branku neohrozil, lidi na terase ovšem ano.
43:36
Vyloučen hráč Jakub Válek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
42:58
Čtvrtý záznam: Domácí nastoupili do třetí třetiny aktivně. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží
42:08
Třetí záznam: Ve druhém rohu zase vytřel podlahu Choma.
41:14
Druhý záznam: Klimeš poslal v rohu Sekulu k zemi.
34:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Vojtěch Kužela (2:6).
34:08
Průchozí obrany domácích využil i Hudeček
33:20
Choma zastavuje v šanci Kůru
31:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Adam Klimeš (2:5).
31:47
Další dobře vyřešený brejk hostí. Hemerka ho zakončil forhendovým blafákem.
29:36
Hanzlík byl asi tak překvapený, že se míček dostal až k němu, že se svou šancí nenaložil dobře.
28:48
Chomu zastavuje v šanci hvizd rozhodčího.
27:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Jonáš Kůra (2:4).
27:25
Brejk Hattricku zakončuje Hronek do prázdné.
26:25
V oslabení zahrozil Maleček.
25:30
Cenné vteřiny teď nasbíral Hemerka.
24:41
Vyloučen hráč Adam Hudeček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
24:41
Hudeček použil hokejku nedovoleným způsobem a půjde sedět.
23:27
Neděla na Sekulu. Ten však jen do bloku.
22:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Vojáček bez asistence (2:3).
22:00
Po 80i vteřinách vrací domácí na dostřel Vojáček
20:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jonáš Kůra bez asistence (1:3).
18:44
Válek mířil na zadní tyč. Zerzoň tam byl včas.
17:35
Aktivnější jsou nyní hosté.
16:16
Zerzoň vyšťoural míček z pod nohou Čermáka.
14:17
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Vojtěch Kužela, asistoval Adam Hemerka (1:2).