3:2
2:2
- : -

Sokol Pardubice - Technology Florbal MB 6:8
5. Vojtěch Kaluža, 31. Jiří Kohoutek, 37. Michael Souček, 38. Filip Novák, 42. Marek Macek, 43. Lukáš Kučera - 6. Zdeněk Vyhnánek, 11. Marek Korych, 12. Štepán Švejda, 17. Filip Kučera, 21. Sebastián Šlechta, 26. Sebastián Šlechta, 48. Marek Korych, 54. Jakub Pařízek; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Matěj Denemark 25 - Marek Macík 16; po třetinách: 1:4, 3:2, 2:2;
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Domácí - 6, Hosté - 10.
60:00
Počet střel celkem: Domácí - 22, Hosté - 33.
60:00
Komentář trenéra hostí Martina Šáchy: Dnes téměř do detailu opačný průběh zápasu než včera. Nám se povedlo herně dobře vstoupit do utkání, i přes první obdrženou branku jsme byli lepším týmem. Za stavu 6:1 jsme bohužel zcela vypadli z obraných rolí a soupeř toho dokázal využít. Jsem rád, že jsme v závěru dostali hru pod kontrolu a došli si pro zaslouženou výhru. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: Souhlas s Martinem. Začátek zápasu šílenej. Než jsme si u uvědomili, že jsme na hřišti, tak to bylo 1:6. Pak jsme se klasicky zbláznili, začali hrát jednoduché brejky, ty proměňovat a stav srovnali. Na konci už došly síly a Bolka zápas zkušeně dotáhla do vítězného konec. No nic, ve středu se rozhodne. Díky soupeři za utkání a všem divákům za parádní atmosféru.
60:00
59:45
Vyloučen hráč Vojtěch Kaluža družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
59:45
Gólu zabránil, ale zápas přesto končí vítězstvím Boleslavi..
58:43
Kaluža míjí.
57:39
Sokol v šesti!
56:30
A další závar před Macíkem, Souček nedokázal doklepnout poskakující balonek.
55:41
Macík drží svůj tým!
53:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Pařízek, asistoval Jakub Kárník (6:8).
53:52
Pařízek z ničeho nic vymetl Denemarkovi vingl a opět to bude pro domácí o něco těžší.
51:31
Teď se nám opět hra trochu uklidnila, domácí se zřejmě připravují na závěrečný nápor.
49:32
První pardubická formace v tlaku!
48:37
Jirka Kohoutek a jeho fantastický návrat znamenají že skóre se teď nemění.
47:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Sebastián Šlechta (6:7).
47:07
Kros přes celou šířku a Korych se štěstím posílá Boleslav do vedení.
46:04
A opět famózní Denemark proti Šlechtovi!
45:40
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Vojtěch Kaluža.
45:40
Uvidíme trestné střílení! Kučera L. utíkal sám a dostal hezkou sekyrku.
43:52
Kaluža trefil prvního hráče a F. Kučera z toho utíkal sám na Denemarka, ten fantasticky vyráží!
42:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Michael Souček (6:6).
42:26
A začínáme opět od nuly!
41:41
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Macek, asistoval Patrik Bartoš (5:6).
41:41
Výborný obranný zákrok Vernera založil útočnou akci, kterou zakončuje Macek perfektně 20 nad led!
40:00
40:00
2.třetina ze začátku nenabídla moc florbalové krásy, ale od 10. minuty převzali domácí otěže a vydali se na složitou misi za stáhnutím nepříznivého stavu. Uvidíme jestli se jim to ve 3. třetině podaří.
40:00
Počet střel ve 2.třetině: Domácí - 10, Hosté - 8.
40:00
39:11
Po delší době si i Denemark sáhl na balonek, tento mladík je teprve ve svých 15 letech jistotou pardubické juniorky!
37:51
A další gólovka pro Součka, za tuhle část by si pardubičtí zasloužili vyrovnání!
37:33
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Novák, asistoval Rostislav Verner (4:6).
37:33
A Novák z brejku dostává domácí do laufu!
36:56
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Jiří Kohoutek (3:6).
36:56
Souček nejprve vstřelil gól vysokou holí, o pár vteřin později si však spravil chuť a Sokol dotahuje.
35:30
Kučera L. se Šlechtou nám nyní spadli na stolek..
33:55
VIdíme hlavně souboje a nepřesnosti, ikdyž teď Souček mohl přidat další branku do Macíkovy sítě.
33:09
Tempo nám tu teď trochu upadá,,,
30:38
A domácí se nevzdávají, další obrovskou šanci měl Novák, ale mířil pouze do boční síťky.
30:07
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval David Petržela (2:6).
30:07
Trochu nudnou pasáž hry nám pořádně rozvířil Jirka Kohoutek, fantastická akce zakončená ještě lepší střelou!
26:59
Vyhnánek z trestné rovnou sám na Denemarka, domácí golman se štěstím odolává.
26:25
Kaluža do tyče.
25:33
A nebýt Denemarka tak tu máme 2 fíky za oslabení..
25:02
Timeout Sokol Pardubice
25:02
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Filip Kučera (1:6).
25:02
Joo, tak takovýhle chyby si dovolovat nemůžeme kluci..brejk 2 na 0 a pohodové zakončení.
24:47
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
24:18
Nyní jakoby se hosté nechali ukolébat a domácí tlačí na pilu.
21:55
Pardubičtí teď chvíli v tlaku, ale bez gólového úspěchu.
20:30
20:30
A Boleslav začíná 2. třetinu tak jak skončila tu 1. Šlechta utekl obráncům a dlouhou kličkou překonal Denemark.
20:00
20:00
Počet střel v 1.třetině: Domácí - 6, Hosté - 15.
20:00
V první třetině jsme viděli zatím celkem jasnou nadvládu hostí, uvidíme co trenér Randa naordinuje svým svěřencům a zda-li to bude stačit na nahecované Boleslaváky.
20:00
18:45
Dobrá Petrželova rána bohužel pouze do boční sítě.
18:12
A opět bloky boleslavských..
16:40
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera, asistoval Sebastián Šlechta (1:4).
16:40
Kučera nejprve vyprášil blok, ale dorážka zamířila přesně pod horní tyč a máme to už o 3 branky.
15:17
Pardubičtí si teď i vytváří šance, ale bolka obětavě blokuje a je vidět, že dnes opravdu chce vyhrát.
13:39
Boleslavští rozehráli tahem..školácká chyba.
12:06
Hosté jsou na koni, Denemark likviduje jednu střelu za druhou.
11:19
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Štepán Švejda, asistoval Marek Korych (1:3).
11:19
Sice domácí teď předvedli slušnej fatálek do obrany, ale následná Korychova nahrávka měla opravdu světové parametry, takzvaně "na párek"..
10:49
10:49
Akce skoro jak přes kopírák od prvního gólu a Bolka se ujímá vedení.
08:51
Standartka z nebezpečné pozice pro domácí končí postavením Czeszewského v brankovišti.
07:43
Hraje se teď dost nahoru-dolů, oba týmy ale zatím bez vážnějšího ohrožení mužů v maskách.
05:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Štepán Švejda (1:1).
05:18
A Boleslav rychle odpovídá, průnik po mantinelu, shození na střed a bomba k tyči.
04:58
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Lukáš Kučera (1:0).
04:58
Lukáš Kučera se obtočil kolem imaginárního soupeře a poté střílenou přihrávkou výborně našel Kalužu, který usměrnil balonek do sítě.
03:31
Vyhnánek rozezněl tyč, domácí by měli přidat.
02:41
První vážnější akce hostí končí na Denemarkovi, který zvládl jak první střelu tak i dorážku.
00:46
V první minutě zatím aktivnější hosté, branku však zatím naohrozili.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Jiří Kohoutek, David Petržela, Michael Souček, Lukáš Kučera
00:00
Dobrý večer, Vítejte u 2. zápasu osmifinálové série KB ligy juniorů mezi domácím Sokolem Pardubice a hosty z Mladé Boleslavi.
00:00
Včerejší utkání dospělo až do prodloužení, kde však byli úspěšnější Pardubičtí, v čase 69:41 rozhodl Michael Souček a přisoudil Sokolům výhodu matchballu.