3:2
2:2
- : -

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - PANTHERS OTROKOVICE 6:4
17. Jakub Mikulok, 24. Pavel Hurta, 32. Radim Heiser, 33. Patrik Pícha, 56. Pavel Hurta, 60. Jakub Mikulok - 26. Martin Janeček, 31. Jiří Štěpánek, 54. Radim Jančík, 60. Michal Kundrata; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Petr Maláč 22 - Matěj Kubíček 21; po třetinách: 1:0, 3:2, 2:2;
60:00
Střely ve 3. třetině: 12 - 9
60:00
Komentář trenéra domácích pana Petra Koutného: Dnešní výkon týmu byl dobrý, i přestože jsme byli přesunutí na Sarezu, kde nejsem zvyklí hrát. První zápas play-off je velice důležitý a je dobře, že jsme urvali bod, i když jsme v zápase udělali chyby, kterých se musíme vyvarovat. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Lukáše Ondrouška: Vyrovnané utkání v hodně solidním tempu rozhodla naše horší orientace v předbrankovém prostoru soupeře. Do Ostravy se ještě vrátíme! Díky soupeři za kvalitní utkání.
60:00
59:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Daniel Flašar (6:4).
59:04
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
59:04
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jakub Haša (5:4).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:19
Hosté hrají v plném počtu.
57:10
Hurta opět zkusil po zemi, nyní se však Kubíček prostřelit nenechal.
56:19
Vyloučen hráč Daniel Popovský družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká hokejka.
55:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Patrik Pícha (5:3).
55:48
Nádherná akce FBC končí krásným gólem střelou ze vzduchu.
55:00
Hra začíná být velmi ostrá.
53:45
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Martin Janeček (4:3).
52:48
Pěkně rozjetá akce Ostravy končí nezajímavou střelou.
51:25
Homola také vystrčen za mantinel, ten však srážku ustál a naskakuje hned na hřiště.
49:43
49:05
Hosté na míčku.
47:43
Vyloučen hráč Vladimír Blažek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za držení.
47:17
Domácí trošku v krizi před vlastní bránou, Maláč však úspěšný.
46:03
I malý Soukup umí na mantinelu pěkně naložit, sám se o tom přesvědčil hráč hostujícího týmu.
44:34
Pěkná střela Mikuloka bohužel v bráně nekončí.
36:07
Vyloučen hráč Patrik Pícha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
35:42
Pícha z otočky pouze do bloku.
35:20
Vyloučen hráč Jan Hrtús družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
34:45
Flašar hasí nebezpečnou situaci.
33:36
Homola opět velmi šikovně vybojoval míček, bohužel následná střela míjí bránu.
32:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Lukáš Homola (4:2).
32:13
Homola poslal nádherný pass na Píchu, který tuto krásnou nahrávku využívá a nasměroval míček přímo do levého růžku.
31:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Radim Heiser, asistoval Pavel Hurta (3:2).
31:11
Heiserova zajímavá střela krásně zapadla do brány hostujícího týmu.
30:12
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Jiří Štěpánek, asistoval Jakub Haša (2:2).
29:05
Domácí hrají v plném počtu.
28:46
Blažek z první mimo bránu.
28:08
Maláč zatím svoje spoluhráče v bráně šikovně drží.
27:05
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
26:56
Nyní se odehrává boj na polovině hřiště.
25:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Martin Janeček, asistoval Pavel Malošík (2:1).
25:37
Kašík nad.
24:17
Hrdinský blok Noty zabránil možným nebezpečným komplikacím.
23:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Lukáš Homola (2:0).
23:15
Hurta pozemní střelou zvyšuje skóre.
22:24
Vyloučen hráč Vladimír Blažek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
20:58
Dravec Mikulok získává míček v rohu otrokovické poloviny.
20:02
Kundrata opět získává míček na svou stranu.
16:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Patrik Pícha (1:0).
15:52
Vyloučen hráč Martin Janeček družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
15:23
Domácí nyní vyvíjí velký tlak na hosty na jejich polovině.
13:45
Pokus Kaloče vyráží Kubíček nohou.
12:23
Hra se přelévá ze strany na stranu.
10:55
Dlouhý výhoz Kubíčka sbírá za polovinou Kašík a tlačí se s míčkem do výhodné pozice na střelu.
09:14
Rozehrávka Otrokovic z rohu domácí poloviny nakonec nijak neohrozila domácí bránu.
07:56
Kořének v obrovské šanci přestřeluje bránu.
06:12
Nekompromisní Pícha posílá Kundratu čistě za mantinel.
05:16
Střelu Přikryla Kubíček jen tak tak chytá.
04:12
Ostrava drží míček ve svém obranném pásmu.
03:07
Heiserova střela končí pouze na hrudi Kubíčka.
02:04
Hosté zatím více na míčku, také již mají dvě střely, domácí ani jednu.
00:55
Otrokovice kombinují na straně domácího týmu.
00:01
Úvodní buly pro Otrokovice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Matěj Kubíček; hráči v poli: Michal Kundrata, Jiří Štěpánek, Michael Kořének, Vladimír Blažek, Jakub Haša
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Lukáš Homola, Radim Heiser, Pavel Hurta, Patrik Pícha, Jakub Mikulok