1:3
3:0
0:1

Technology Florbal MB - Sokol Pardubice 4:5p
22. Zdeněk Vyhnánek, 54. Jan Zoufalý, 56. Marek Korych, 59. Sebastián Šlechta - 19. Jiří Kohoutek, 33. David Petržela, 35. Jiří Kohoutek, 35. Rostislav Verner, 70. Michael Souček; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Marek Macík 22 - Matěj Denemark 20; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:0, 0:1;
70:00
Střely po prodloužení: Boleslav - 5, Pardubice - 4
70:00
Komentář trenéra hostí Milana Randy: Klasický vyrovnaný zápas s Boleslaví. Posledních pět minut jsme se z toho trošku podělali a zadělali na drama, nicméně máme výhru a zítra se pokusíme sérii ukončit. Ke gólů v prodloužení: Vždy hrajeme fair-play a pokud by to gól opravdu nebyl, tak se k tomu přiznáme a gól odvoláme. "Škoda", že zápas skončil takto, atmosféra zde byla po celým zápas parádní. Díky za zápas a těšíme se na zítra.
70:00
Komentář trenéra domácích Martina Šáchy: V této sérii bude rozhodovat pouze mentální nastavení jednotlivých hráčů. Jsme si vědomi toho, že jsme dnes první dvě třetiny zahráli pod naše možnosti a soupeř hrál velmi kvalitně. Odpovědnost za výsledek dnešního zápasu je pouze na nás. Na zítřek se připravíme a vrátíme sérii zpět do domů. Děkuji soupeři za férový zápas.
69:41
69:41
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michael Souček, asistoval Lukáš Kučera (4:5).
69:27
Macík teď zachránil Bolku od prohry.
68:24
Timeout Sokol Pardubice
67:00
Martínek zkusil vystřelit, ale míček končí jen v boční síťce.
65:10
Vyloučen hráč Marek Macek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
65:10
Boleslav uzavřela hosty na jejich obranné polovině a už přes minutu se drží na míčku.
61:36
Švejda v neskutečné šanci málem rozhodl.
60:00
60:00
Střely po 3. třetině: Boleslav - 6, Pardubice - 5
60:00
59:39
A je vyrovnáno. Zoufalý dostal balonek do brány.
59:36
Bolka bez brankáře. Kárník zastavil míček jako profesionální gólman a tak nic není ztraceno.
58:13
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Jan Zoufalý (4:4).
58:13
Šlechta dává ještě naději domácím a snižuje na 3:4.
57:05
Probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
55:07
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych bez asistence (3:4).
55:07
Míček se štěstím doskákal za brankovou čáru a Bolka dává gól.
54:00
Technologové nic nevzdávají a stále předvádí velmi aktivní hru.
53:39
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Zoufalý, asistoval Sebastián Šlechta (2:4).
51:27
Boleslav banálními chybami ztrácí míčky.
49:18
Pařízek výborně před branou zachránil situaci.
46:42
Boleslav v plném počtu.
45:50
Více než polovina přesilovky za námi a hosté zatím nepředvedli nic moc zajímavého.
44:42
Vyloučen hráč Jakub Kárník družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
43:22
Pařízek to zkusil z půlky a málem z toho byl gól.
42:55
Boleslav se tlačí do branky, ale míček ne a ne spadnout za Denemarka záda.
41:12
Vyloučen hráč Vojtěch Kaluža družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
41:12
Sokol si teď zavařil a Kaluža si jde sednout na 2 minutky za hru na zemi.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: Boleslav - 8, Pardubice - 8.
40:00
39:33
Přesilovka bohužel nevyužita. Boleslav to bude mít těžké.
38:01
Držme palce ať Boleslav opět využije přesilovku.
37:33
Vyloučen hráč Michael Souček družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:55
Hra se začíná dost vyostřovat. Sokol zbytečně hledá problémy tam, kde nejsou.
34:43
Timeout Technology Florbal MB
34:43
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Rostislav Verner, asistoval David Petržela (1:4).
34:29
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval Petr Kučera (1:3).
34:29
Sokol se dostává do střelecké formy, protože další gól přidává Kohoutek.
32:56
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Marek Weinelt (1:2).
32:56
Sokol jde do vedení, Petržela prostřeluje Macíka v oslabení.
32:14
Polovina přesilovky pryč a my zatím neviděli žádnou zajímavou situaci.
31:14
Vyloučen hráč Jiří Kohoutek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
31:04
Denemark i Macík zatím předvádí velmi kvalitní výkon.
30:05
Šlechta krásně našel Kučeru, který bohužel šanci nevyužil a tak je stav stále vyrovnaný.
28:35
Hra je jako na houpačce, jednou se ženou dopředu Pardubice. za chvíli už je to zase Bolka.
25:05
Vše vypadá v pořádku, Kárník se zvedá a pokračuje ve hře.
24:54
Kárník po zákroku některého hráče hostů zůstává ležet v rohu hřiště.
24:15
Domácí se drží na útočné polovině.
21:51
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Zdeněk Vyhnánek, asistoval Jiří Zmatlík (1:1).
21:51
Domácí využívají přesilovku a srovnávají skóre zápasu.
20:58
Vyloučen hráč Rostislav Verner družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:58
Verner teď zaváhal a jsou z toho 2 minuty.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Boleslav - 5, Pardubice - 10.
20:00
Úvodní buly pro Pardubice.
20:00
18:09
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jiří Kohoutek, asistoval Lukáš Kučera (0:1).
18:09
Hosté jdou do vedení, po samém konci přesilovky se trefuje Kohoutek.
17:00
Petržela promarnil šanci proměnit přesilovku a poslat svůj tým do vedení.
16:05
Vyloučen hráč Zdeněk Vyhnánek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
16:05
A máme tu první vyloučení. Na 2 minuty si půjde sednout Zdenda Vyhnánek.
15:02
Teď jsme byli svědkem nádherné akce, kdy Korych poslal před brankou míček na Hložka, ten však branku přestřelil.
13:21
Domácí mají po dlouhé době pořádnou fanouškovskou podporu, tak snad dovede Bolku k vítězství.
11:57
Slibná rozehrávka Pardubic před branou domácích neproměněna.
11:05
Pardubice sází v posledních sekundách na Macíka jednu střelu za druhou.
09:12
Macek prověřil Macíka. Macík zatím naštěstí pro Technology zůstává nepokořen.
07:05
Oba týmy zatím předvádí velmi aktivní hru, avšak ani jednomu se nedaří prosadit.
05:20
Tvrdý zákrok Peštála na Lukáše Kučeru na obranné polovině domácích.
04:15
Vyhnánek se teď pokusil vystřelit na Denemarka, obrana hostí však pokus zmařila v samém počátku.
02:25
Hra je zatím opatrná, nikdo se nepouští do velkých akcí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Jiří Kohoutek, Michael Souček, Lukáš Kučera, David Petržela
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Daniel Goll, Daniel Martínek, Sebastián Šlechta, Filip Kučera, Jan Zoufalý