3:0
6:4
- : -

PSN Tatran Střešovice - FbC EMER SHOP Hradec Králové  14:6
4. Sebastián Rod, 8. Matěj Šebek, 14. Tomáš Navrátil, 17. Vojtěch Klápa, 18. Vojtěch Klápa, 21. Zbyšek Piták, 29. Vojtěch Klápa, 32. Zbyšek Piták, 43. Vojtěch Klápa, 51. Pavel Šimeček, 54. Pavel Šimeček, 57. Michael Kočandrle, 59. Tomáš Navrátil, 60. Ivan Tomčo - 1. Martin Krejčí, 19. Michal Martinek, 48. Martin Krejčí, 50. Martin Krejčí, 56. Michal Martinek, 59. Vojtěch Nosek; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 16 - Jan Charouz 11, Tomáš Hejčl 6; po třetinách: 5:2, 3:0, 6:4;
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Hegera: Velice kvalitní utkání na nabrání zkušeností.Zkušenost a klid v zakončení v Tatranských řadách toto utkání rozhodlo.Těšíme se na zítra.
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Menharta: Dnes rozhodla naše koncovka. Do příštího zápasu musíme zlepšit obrannou fázi a koncentrovat se po celých 60 minut. Jsem rád, že se dnes prosadily všechny lajny a těším se na zítřejší utkání.
60:00
Střely po 3. třetině: domácí - 9, hosté - 10.
60:00
59:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Ronald Gašparík (14:6).
59:41
Tomnčo vs. Hejčl. Tomčo stahovačka a vposledních vteřinách uktání zvyšuje.
58:49
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Filip Čáp (13:6).
58:49
Přesila hráčů domácích před brankou Kříže a k míčku se dostává Nosek a trefuje se. Kříž ke své smůle míček škrtá, ale marně.
58:18
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Zbyšek Piták (13:5).
58:18
Rychlý protiútok. Navrátil dostává nahrávku na levou stranu na úrovni velkého brankovišti a trefuje se za Hejčla.
58:12
Pojar vybíhá na hřiště a zachycuje přihrávka na volného Martinka.
57:24
Krása ze středu za půlkou střílí. Kříž s klidem chytá.
56:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michael Kočandrle, asistoval Vojtěch Klápa (12:5).
56:30
Kočandrle z běhu na velkém brankovišti střílí a trefuje se pod břevno.
56:18
Čáp střílí kousek za půlkou, nicméně trefuje pouze tyč.
56:07
Vyloučen hráč Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
55:10
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Lukáš Ranný (11:5).
55:10
Rychlá akce hostí. Přihrávka z levé strany na pravou a Martínek uklízí míček do prázdné.
53:30
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Jan Pojar (11:4).
53:30
Šimeček trefuje backhandem míček k zadní tyči a zvyšuje skóre.
52:57
Martinek a další otočka z rohu velkého brankoviště tentokrát neputovala za záda Kříže.
52:27
Zezulka střílí na zadní tyč. bohužel pro hosty - mimo tři tyče.
50:45
Míček putuje mezi domácími mezi bránícími hosty. Bohužel bez žádně velké šance.
50:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Ondřej Sádlo (10:4).
50:09
Nahrávka na běžícího Šimečka na levé straně, který sou střelu libově pověsil za Hejčla.
49:44
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Martin Krejčí, asistoval Michal Martinek (9:4).
49:44
Nahrávka na střed a Krejčí z otočky stahuje náskok domácích.
49:20
Vyloučen hráč Ondřej Sádlo družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:46
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Martin Krejčí, asistoval Filip Čáp (9:3).
47:46
Střela z velkého brankoviště po rychlém přesunutím ze strany na stranu, se kterou Kříž už mnoho udělat nemohl.
47:32
Nenápadná střela Martinka ze středu a Kříž jen tak, tak zasahuje.
46:55
Standardní situace Hradce na levém mantinelu. Nahrávka před bránu na Martinka ho jen těsně minula a hostům se nepodařilo zakončit.
46:52
Nosek ve velké šanci na středu hřiště - trefuje pouze blok.
46:15
Tůmova střela z velkého brankoviště Hejčla nepřekvapila.
45:15
Hra se sice odehárává na útočné polovině Tatranu, nicméně do nějaké větší šance se teď domácí nedostali.
44:40
Martinek zkouší zakončit zpoza branky, na poslední chvilku mu šanci překazil Sádlo.
42:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa bez asistence (9:2).
42:50
Klápova neskutečná stahovačka a elegantní zakončení pod břevno.
42:10
Šnce Hradce, Zezulka nahrává před branku. Bohužel zakončení mimo.
40:35
Škoda. Martínek ve výborně šance. Bohužel mu míček trochu popojel, a tak střílí až o chvílí později. Moc hezká střela na zadní tyč bohužel mimo.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: domácí - 15, hosté - 6.
40:00
39:13
Neskutečný protiútok hostů. Zezulka získává míček, nahrává přes dva hráče na Martinka, který opět jen velmi těsně netrefuje.
36:16
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi.
34:40
Zezulka v další šanci, tentokrát podržel tým gólman domácích.
34:05
Zezulka dostává přihrávku a střílí, nucméně trefuje pouze blok.
31:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Ronald Gašparík (8:2).
31:58
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Hejčl družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové
31:58
Trpělivost v rozehrávce a kombinace Piták-Gašparík zafungovala a Piták ze středu zvyšuje náskok Tatranu.
31:00
Série několia střel na Charouze, kdy se brankáři hostí poštěstilo a svůj tým podržel.
30:16
Vyloučen hráč David Rosulek družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:55
Kočandrle v šanci teď trefuje pouze břevno.
28:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Sebastián Rod (7:2).
28:14
Akce na hranici velkého brankoviště. Rychlá přihrávka z jedné strany na druhou od Roda na Klápu končí gólem.
27:46
Podstatně nebezpečnější standardní situace. Ovšem Kříž stále může zůstat v klidu.
27:05
Krejčí dostává přihrávku na střed a velmi těsně míjí branku.
26:24
Standardka Hradce na levém mantinelu beze střely.
25:40
Stejně jako domácí neměli klid v rozehrávce, tlačí i Tatran na hosty.
24:58
Libová šance, kdy Krása zakončoval ze vzduchu a chyběly pouze centimentry ke gólu.
23:50
Tatran je sice na míčku, nicméně hosté je nenechají v klidu nahrát nebo vystřelit.
22:45
Šimeček spoza bránky zkouší zakončení. Už se chtěl radovat, když v tom Charouz vytáhl míček zpod nohavice.
22:15
Dlouha přihrávka na Martinka bohužel nevyšla. Nicméně Hradec zůstává na útočné polovině.
20:49
20:49
Nekompromisní zakončení ze středu hřiště od Pitáka.
20:20
Piskáček z první zkouší překonat Charouze. Ten je ovšem připraven.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: domácí - 7, hosté - 6.
20:00
Úvodní buly 2. třetiny získává tým domácích.
20:00
19:56
V posledních chvilích první třetiny se Hradec dostal do několika nebezpečných šancí. Bohužel do šatny odchází s vyloučením. Doufejme, že další třetiny bude více vyrovnaná, co se gólů týče.
19:55
Vyloučen hráč Filip Čáp družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
19:54
Gašparíkova střela do síťky - té vnější.
19:25
Krása ve výběhu, bohužel trefuje pouze blok.
18:13
Branku družstva FbC EMER SHOP Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Radek Zezulka (5:2).
18:13
Nahrávka na zcela volného Martinka u pravé tyče, který míček v klidu poslal do prázdné brány.
17:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Michael Kočandrle (5:1).
17:45
Klápa dostává míček do běhu. Míček mu na hokejce několikrát poskočil a jednou rukou ho poslal na zadní tyč pod břevno. Neskutečná podívaná.
16:56
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Ondřej Sádlo (4:1).
16:56
Rychlý protiútok. Sádlo vybíhá na střed, nahrává na úroveň velkého brankoviště na Klápu a ten se z velmi těžkého úhlu trefuje.
16:17
Piták ze středu na Pojara na levou stranu, který jen těsně míjí.
14:24
Vyloučen hráč Vojtěch Klápa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
13:50
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Pavel Šimeček (3:1).
13:50
Nebezpečný Navrátil před bránou Charouze. Doráží ze vzduchu a máme tu další gól pro domácí.
13:00
Domácí se pokouší proniknout skrz odolnou obranu hostí. Zatím marně.
11:20
Hezká souhra Kočandrle-Klápa skončila Klápovou střelou těsně mimo branku.
10:44
Piták zachytil přihrávka přes střed a zkouší vystřelit, střela se odrazila a ve vzduchu se míček snaží trefit Šimeček, bohužel trefuje se mimo hřiště.
09:50
Málem jsme tu měli srovnání. Nepřesná přihrávka z bránou skončila v síťce a hosté hned zkouší zakončit. V poslední chvíli střelu blokuje Vavroušek.
09:10
Standardka domácích nevedla ke střele a hradečtí opět velmi důrazní.
07:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Šebek, asistoval Petr Husťák (2:1).
07:35
Nahrávka na malé brankoviště na Šebka, který se trefil těsně pod břevno. Mimochodem jedná se o premiérový gól Šebka v KB lize juniorů.
06:28
Klid mezi přihrávkami domácích kazí důraz Ryby, díky kterému se Hradec dostává do další šance.
05:51
Tatran si teď míček posílá okolo hráčů z Východních Čech.
03:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Sebastián Rod, asistoval Michael Kočandrle (1:1).
03:27
Rychlý protiútok po ztrátě míčku trestá Rod z bezprostřední blízkosti Charouze.
03:10
Hosté zkouší proniknout na útočnou polovinu. Bohužel přihrávka na Rybu nebyla zcela přesná a Hradec míček ztrácí.
02:00
Piták teď v obrovské šanci na středu. Zkouší stahovačku na stranu, nicméně obránce hostů mu míček na poslední chvíli vypíchl.
01:20
Tatran se pokouší vymyslet nějakou akci z obrany, bohužel Gašparík ztrácí míček.
00:22
00:22
Tým Hradce Králové na nic nečekal. Martinek z pravého mantinelu nahrává na střed a Krejčí se z otočky výborně trefuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Lucie Hejnová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC EMER SHOP Hradec Králové : brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Filip Čáp, Vojtěch Nosek, Martin Krejčí, Radek Zezulka, Michal Martinek
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Ondřej Sádlo, Tomáš Navrátil, Jan Pojar, Zbyšek Piták, Pavel Šimeček
00:00
Zdravíme všechny fanoušky florbalu. Sledujete 1. osmifinálové utkání flay-off A mezi týmy PSN Tatran Střešovice a FbC EMER SHOP Hradec Králové. Přeji příjemnou zábavu a týmům hodně štěstí.