3:0
4:2
- : -

VŠO FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha UNYP 7:3
22. Petr Majer, 32. Daniel Eremiáš, 35. Matej Stopka, 41. Martin Fenik, 46. Petr Majer, 53. Ivan Pergler, 57. Ivan Pergler - 15. Matěj Čermák, 47. Lukáš Kašpar, 50. Matyáš Velc; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Karel Hodík 25 - Filip Čermák 36; po třetinách: 0:1, 3:0, 4:2;
60:00
střely ve 3.tř. 18:15, celkem 43:28
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Povedená první třetina, na kterou jsme bohužel nenavázali ve zbytku utkání. Zítra nás čeká druhý zápas série, na který se lépe připravíme. Děkujeme soupeři za férové utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: “Víme co je potřeba udělat pro úspěch. Dnes jsme se dle toho chovali prakticky cele utkání a proto po právu získáváme 1.bod v sérii. Zítra budeme pracovat tak, abychom si splnili cíl pro tento víkend. Bylo to velice kvalitní utkání, zítra nás čeká jistě znovu náročná práce.”
60:00
59:44
ale hosté bojují i v oslabení o sebevědomí do zítřejší odvety
58:55
po sekání P. Tlapy to vypadá na klidný závěr
58:33
Vyloučen hráč Petr Tlapa družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
56:09
a dnes opět osvědčená spolupráce Majáka s Ivanem a domácí vedou již o 4
56:08
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Ivan Pergler, asistoval Petr Majer (7:3).
54:37
Čermák zpátky v bráně a vytasil neskutečný zákrok proti Lebedovi
53:19
po neplánovaném timeoutu kvůli úpravě plochy jdou hosté do šesti
52:10
důležitý gól z pohledu domácích vstřelil od levého mantinelu Pergler,po přistrčení Majera
52:09
49:55
na druhé straně šance Majera a Maxy, Čermák zasahuje
49:03
s naskočením prvního domácího vyloučeného přeci jenom hosté skórují
49:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matyáš Velc, asistoval Vilém Kavan (5:3).
48:04
na trestné lavici nyní dva domácí hráči
47:27
Vyloučen hráč Kryštof Valenta družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
47:01
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
46:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Lukáš Kašpar, asistoval Jan Vochyán (5:2).
45:40
Derviš po obranném zákroku prošel přes tři protihráče a nahrál Majerovi
45:39
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
45:39
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval David Horký (5:1).
43:48
dva výborné pohotové zákroky Perglera v obraně drží domácím tříbrankový náskok
42:38
jedovatá střela Remeše, končí na nohách pozorného Hodíka
40:23
aby následná kombinace skončila za zády Čermáka, snový úvod třetího dějství pro domácí
40:22
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Fenik, asistoval Daniel Eremiáš (4:1).
34:39
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Matej Stopka bez asistence (3:1).
34:10
Maják se nyní po ostrém zákroku ocitl na střídačce hostí, k podivení většiny osazenstva pokračujeme bez vyloučení
32:50
Hodík dlouhým výhozem bohužel nenašel Majera
31:45
po trochu nenápadné akci modrých přihrává Lebeda na Eremiho a domácí jdou poprvé do vedení
31:44
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Eremiáš, asistoval Jiří Lebeda (2:1).
21:32
Pergler zachytil na vlastní polovině rozehrávku a citovkou vyslal Majera, který odčaroval Čermákovu branku
21:31
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Ivan Pergler (1:1).
19:02
přesilovka Sparty je výrazně nebezpečnější než na druhé straně, ale gól stále nevidíme
18:10
Vyloučen hráč Daniel Riley družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:00
střela Koklara, Čermák pozorný
14:55
skóre dnešního utkání otevírají hosté , kdy únik zakončil Matěj Čermák
14:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Matěj Čermák, asistoval Šimon Špaček (0:1).
11:00
celou přesilovku odehráli hosté se svou přesilovkovou formací, ale k vážnější šanci se nedostali
09:55
Sparta kombinuje v přesilovce, Strnad připisuje jeden zákrok za druhým
08:59
Vyloučen hráč Ondřej Novotný družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
08:20
pokud má Sparta balónek volí pomalou rozehrávku, ve snaze nachytat domácí nepozorné
06:50
první zákrok připisuje i Hodík, střelu Velce vyráží maskou
05:23
druhá lajna domácích zapresovala a střela Perglera těsně vedle pravé tyčky Čermákovy branky
03:40
vidíme - stejně jako v posledním zápase - rozvážnou rozehrávku Sparty, kterou narušil Strnad