1:1
0:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:4
6. Adam Klimeš, 8. Adam Hudeček, 29. Adam Hudeček - 35. Kryštof Malina, 47. Ondřej Sidunov, 50. Štěpán Kaleta, 59. Rostislav Gattnar; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 52; zásahy brankářů: David Nečas 15 - Štěpán Zerzoň 13; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:3;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí: 2, hosté: 8.
60:00
Střely celkem: domácí: 16, hosté: 19.
60:00
Vyjádření domácího trenéra Jana Niznera: Vzhledem k okolnostem z naší strany velmi dobré utkání, plnili jsme pokyny a kontrolovali jsme zápas až do momentu, kdy přestal rozhodovat sport. Pokud to bude zítra v tomto ohledu lepší, věřím, že vrátíme serií do Brna.
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Václava Gurkovského: Vlažný vstup do zápasu a zase jsme doháněli. Jinak ale vyrovnané utkáni, rozhodl jeden gól. Jsme rádi za vedení v sérii.
60:00
59:50
A do třetice Hudeček, tentokrát míjí bránu.
59:32
Další Hudečkova střela, tentokrát se vytáhl parádním zákrokem Zerzoň.
59:22
Hudečkova střela do bloku.
58:42
Domácí hrají v šesti.
58:40
Parádní akce hostí, co se dá víc říct. První kros přišel na Kocha, a ten našel skrytého Gattnara na zadní tyči, který trefil odkrytou bránu.
58:39
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Jakub Koch (3:4).
58:12
Skrytou střelu hostí vytáhl Nečas do rohu brány.
57:28
Vyloučen hráč Vojtěch Kužela družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
56:58
Střela Hemerky těsně vedle brány hostí.
56:22
Domácí se po ubráněném oslabení opět vrátili do hry jako rovnocenný soupeř a naopak jsou aktuálně aktivnějším týmem.
54:37
Parádní akce domácích v oslabení. Založil ji Šmerák, který nejdříve zblokoval střelu hostí, a poté posunul na Heremku, ten celou akci zrychlil a předložil balonek Hudečkovi, tomu už stačilo pouze trefil bránu , bohužel se tak nestalo.
53:42
Pěkná střela hostí, Nečas chytá.
53:04
Závar hostí hasí až Kůra, bohužel blokováním hokejky, a hosté si tak zahrají třetí přesilovku.
53:03
Vyloučen hráč Matyáš Kůra družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
51:07
Vítkovice jsou nyní aktivnější a lepším týmem, a to nejen na hřišti, zatímco na jejich střídačce se mohutně slaví každý blok, na té domácí to vypadá, jak na pohřbu.
49:07
Tak trochu nahodilá akce hostí končí vyrovnáním, když se prosazuje střelou tak zvaně dvacet nad led Štěpán Kaleta.
49:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Štěpán Kaleta, asistoval Adam Choma (3:3).
47:45
Domácím se nejdříve nedařilo rozehrát, ale poté se dostali hned do několika šancí a náznaků šancí, bohužel ani jednu nevyužili.
46:01
Chybu v domácí rozehrávce trestají hosté ukázkově provedeným brejkem, který zakončoval Sidunov střelou pod břevno bezmocného Nečase.
46:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Kryštof Malina (3:2).
44:44
Vítkovické sběhy z druhé vlny dělají domácím velké problémy, naštěstí pro ně vše většinou končí nepřesný zakončením hostí.
43:45
Vítkovice poprvé v zápase vytahují presink, domácím se však daří jej přehrát.
42:45
Bednář z velkého brankoviště těsně míjí hostující bránu.
42:03
Závar před bránou domácích ukončuje "last-minute" zákrokem Klimeš.
40:27
Hemerka vbíhá na hřiště, což znamená, že domácí se ubránili i druhé přesilovce hostů.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: domácí: 5, hosté: 8.
40:00
Máme za sebou i druhou třetinu, v té hra výrazně nabrala na tempu a přibylo tak jak osobních soubojů, tak ale i nepřesností a chyb, těch však zatím nejsou schopny oba týmy využívat a skóre se tak měnilo pouze dvakrát, když na každé straně přibylo po gólu.
40:00
39:26
Pěkná akce hostů - Sidunov posunul na Kocha, ale ten přestřelil odkrytou bránu.
38:27
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra rukou.
37:53
Hemerka vytáhl balonek z obraného rohu až na útočnou půlku a tam předložil parádním krosem příležitost Klimešovi, ten sice napřáhl až ke stropu haly, ale branku i přes to netrefil.
36:32
Hra výrazně přidala na tempu až se to nelíbí domácí stratégovi Niznerovi, který křičí "Uklidni tooooo!".
36:00
Heremka na Šmeráka a jeho střelu tečuje Klimeš, bohužel těsně vedle.
35:14
Vítkovice jsou evidentně povzbuzené prvním gólem, nyní hrozil individuální akcí Gattnar.
34:57
Po chybě v domácí rozehrávce se nejrychleji zorientoval hostující Malina, který vymetl pravý roh Nečasovi brány.
34:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kryštof Malina bez asistence (3:1).
33:32
Hemerka parádně získal balonek a předložil jej Klimešovi, ten však odmítl trefit prázdnou bránu a skóre se tak nemění.
32:21
Střelu Vojáčka vyřáží Nečas do rohu.
31:04
Domácí druhý (dorostenecký) útok nyní předváděl tak trochu lehkovážný florbal někde z kategorie elévů, naštěstí pro domácí to Vítkovice nedokázali potrestat.
28:04
Hosté se z nepochopitelného důvodu rozhodli jít střídat, i když rozehrávali domácí, a toho nemohl nevyužít Hemerka, který našel před bránou osamoceného Hudečka, a ten už pouze slízl smetánku, když zakončoval do prázdné brány.
28:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hudeček, asistoval Adam Hemerka (3:0).
26:45
Nástřel hostí vyráží Nečas do rohu.
25:42
Hronek předvedl dobrý obraný blok, a poté založil protiútok nahrávkou na Pavlíka, ten jeho nabídku stát se hrdinou odmítl, když střílel pouze do břicha hostujícího brankáře.
23:44
Hosté jsou nyní lepším týmem, ale naráží na výborného Nečase, který drží svůj tým.
22:25
První zákrok i pro Nečase, ten si poradil se střelou po protiútoku hostů.
21:02
První střelu druhé třetiny si připisuje Klimeš, hostující brankář i s menšími problémy chytá.
20:32
I v druhé třetině vyhrávají první buly domácí a pokouší se o postupný útok, ten končí faulem na Klimeše.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí: 9, hosté: 3.
20:00
Máme za sebou první třetinu, ve které byli lepší domácí, kteří prvních deset minut skoro nepustili Vítkovice do hry. Poté se hra přece jenom vyrovnala a v některých momentech byli lepší naopak hosté, jeden takový moment vyvrcholil ve vyloučení Čermáka, které domácí ubránili a dokonce byli rozhodně nebezpečnější než hosté, když mohli dvakrát zvýšit skóre po protiútocích Hemerky.
20:00
18:35
Aktuálně se na hřišti odehrává spíše boj než nějaká překrásná kombinační hra.
16:58
Další akce tažená Hemerkou, tentokrát se předvedl Zerzoň zákrokem helmou.
16:10
Parádní akce domácí obrané čtyřky, při které přihrával Hronek na Hemerku, ten jen těsně minul Hemerka.
15:06
Vyloučen hráč David Čermák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
14:35
Rychlí protiútok Hattrick táhl Hemerka, a také jej zakončil střelou.
14:00
Pěkná akce Vítkovic. Sehrávka od mantinelu na střed a střela z první, Nečas chytá.
11:42
Vítkovice se probouzejí, Gattnar prověřil Nečase střelou z výběhu, ten byl pozorný.
11:02
Hronkovu střelu vyráží Zerzoň nad.
10:12
První střela Vítkovic přichází tak trochu ze zoufalství, když střílely skoro z nulového úhlu do hrudě brankáře Nečase.
09:25
Individuální akce Hemerky končí střelou mimo.
08:26
Kužela zkusil překvapit brankáře hostí, ale jeho pokus bohužel postrádal přesnost.
07:57
Hemerka posunul balonek na pravý mantinel, kde si ho našel Hudeček, který se prosadil parádní střelou na zadní tyč.
07:56
06:38
Popovský se vytočil z rohu a prověřil Zerzoně střelou na bližší tyč.
05:25
Kostrbatá rozehrávka domácích končí ztrátou balonku, s tou se ale nesmířil Klimeš, který vybojoval balonek a prosadil se střelou k pravé tyči Zerzňovi brány.
05:24
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Klimeš bez asistence (1:0).
04:04
Hájek nahrával na střed Zouharovi, a ten si málem při první startu za juniorku připsal první gól.
01:50
Střelu Hemerky vyraží Zerzoň maskou.
01:05
Hronek předvedl pěknou individuální akci, po které si připsal první střelu zápasu, Zerzoň vyráží do autu.
00:29
Faul v domácím obraném pásmu, Vítkovice mají možnost zajímavé standartky.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Štěpán Zerzoň; hráči v poli: Rostislav Gattnar, Kryštof Malina, Jan Besta, Jan Vojáček, Ondřej Sidunov
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: David Nečas; hráči v poli: Matyáš Kůra, Adam Klimeš, Antonín Šmerák, Adam Hemerka, Adam Hudeček
00:00
Dobrý den, vítejte u online přenosu z prvního zápasu osmifinále juniorské KB ligy, ve kterém se utká domácí bílý balet (FBŠ Hummel Hattrick Brno) a hostující 1. SC TEMPISH Vítkovice. Oba týmy se už utkali v první části KB ligy a jejich bilance v těchto utkáních byla 1:1, když si vítězství připsal vždy domácí tým.
00:00
Oba týmy poté postoupili do skupiny A. Tam se Hattrick umístil na sedmém místě a dnešní zápas je tak pro něj první v play-off, zatímco Vítkovice skončily na místě jedenáctém a museli se tak probít přes předkolo play-off, ve kterém si poradili 2:1 na zápasy Havířovem.