0:5
0:5
- : -

FBC "BARBARIENS" H. Životice - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 0:14
5. Kryštof Minárik, 6. Nikolas Vizváry, 10. Jakub Kalous, 12. Matěj Šmerda, 15. Jan Drozd, 17. Ondřej Stuchlík, 18. Kryštof Minárik, 19. Matěj Šmerda, 24. Jan Drozd, 26. Dominik Vinárek, 26. Nikolas Vizváry, 29. Dominik Vinárek, 29. Matěj Šmerda, 36. Tomáš Skála; rozhodčí: Robert Horák - Petr Molek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radim Mikunda ? - Tomáš Warmuž ?, Jakub Maxera ?; po třetinách: 0:4, 0:5, 0:5;
36:00
35:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Tomáš Skála, asistoval Dominik Vinárek (0:14).
29:16
Timeout FBC "BARBARIENS" H. Životice
29:16
Vyloučen hráč Jan Drozd družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hrubost.
28:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Matěj Šmerda, asistoval Nikolas Vizváry (0:13).
28:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Dominik Vinárek, asistoval Vojtěch Výtisk (0:12).
25:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Nikolas Vizváry bez asistence (0:11).
25:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Dominik Vinárek, asistoval Tomáš Skála (0:10).
24:00
24:00
23:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jan Drozd, asistoval Nikolas Vizváry (0:9).
18:50
Vyloučen hráč Kryštof Minárik družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:06
18:06
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Maxera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B
17:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Kryštof Minárik, asistoval Dominik Vinárek (0:7).
16:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Jiří Dudziak (0:6).
14:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jan Drozd, asistoval Matěj Šmerda (0:5).
12:00
12:00
11:58
09:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Jakub Kalous, asistoval Ondřej Stuchlík (0:3).
05:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Vojtěch Výtisk (0:2).
04:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Kryštof Minárik, asistoval Tomáš Skála (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Horák a Petr Molek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice B:
00:00
Line-up domácích FBC "BARBARIENS" H. Životice: brankář: Radim Mikunda; hráči v poli: Patrik Vybíralík, Martin Hýnar, Jirka Bartoň, Romana Paprskářová, Lukáš Hrstka