2:1
4:4
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - TJ Olympia Bruntál 7:5
4. Nikolas Vizváry, 16. Nikolas Vizváry, 21. Ondřej Stuchlík, 26. Josef Maxera, 26. Josef Maxera, 32. Nikolas Vizváry, 34. Matěj Šmerda - 16. Dominik Oltyán, 29. Viktor Zatloukal, 33. Dominik Oltyán, 34. Jakub Lang, 35. Viktor Zatloukal; rozhodčí: Jakub Vahalík - Robert Horák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Maxera ?, Tomáš Warmuž ? - Roman Skalický ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 4:4;
36:00
35:19
Vyloučen hráč Daniel Kleibert družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
34:51
Timeout TJ Olympia Bruntál
34:51
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Dominik Oltyán (7:5).
33:45
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang bez asistence (7:4).
33:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Matěj Šmerda, asistoval Nikolas Vizváry (7:3).
32:14
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Viktor Zatloukal (6:3).
31:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Jan Drozd (6:2).
28:48
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Jakub Lang (5:2).
25:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Josef Maxera, asistoval Dominik Vinárek (5:1).
25:37
24:00
24:00
21:21
Vyloučen hráč Dominik Oltyán družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za blokování hokejky.
20:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Kryštof Minárik (3:1).
18:50
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Warmuž družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B
16:38
Trestné střílení družstva TJ Olympia Bruntál neproměnil Dominik Oltyán.
15:59
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Josef Černý (2:1).
15:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Nikolas Vizváry z trestného střílení (2:0).
14:57
Vyloučen hráč Daniel Kleibert družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
04:43
Vyloučen hráč Matěj Šmerda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za hrubost.
03:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Kryštof Minárik (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Vahalík a Robert Horák.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Olympia Bruntál: brankář: Roman Skalický; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Josef Černý, Jakub Lang, Viktor Zatloukal