7:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Florbal Ústí 9:3
6. Jakub Horník, 6. Ondřej Cejnar, 13. Jakub Horník, 13. Jakub Horník, 14. Eduard Smetana, 14. Ondřej Cejnar, 16. Eduard Smetana, 16. Jakub Faksa, 18. Ondřej Cejnar - 2. Jaroslav Novák, 2. Jaroslav Novák, 21. Jaroslav Novák; rozhodčí: Dominik Picek - Jitka Píšová; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Tomáš Melíšek ? - Lukáš Landa ?; po třetinách: 2:2, 7:1;
24:00
20:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jaroslav Novák bez asistence (9:3).
17:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Jakub Faksa (9:2).
15:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Faksa, asistoval Ondřej Cejnar (8:2).
15:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Eduard Smetana, asistoval Ondřej Cejnar (7:2).
13:40
13:09
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Eduard Smetana, asistoval Jakub Faksa (5:2).
12:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horník, asistoval Filip Smutný (4:2).
12:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horník, asistoval Lukáš Dolejš (3:2).
12:00
12:00
07:08
Vyloučen hráč David Petr družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
07:08
Vyloučen hráč Štěpán Sázavský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
05:35
05:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horník, asistoval David Petr (1:2).
01:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jaroslav Novák, asistoval Lukáš Landa (0:2).
01:06
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Picek a Jitka Píšová.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec : brankář: Tomáš Melíšek; hráči v poli: Tomáš Čermák, Tomáš Vránek, Jakub Horník, Jakub Faksa, Filip Smutný