0:2
0:7
- : -

FK Slovan J.Hradec - SK Meťák České Budějovice 0:13
6. Jakub Vaňata, 10. Lukáš Valeš, 12. Jakub Vaňata, 13. Jakub Niček, 14. Lukáš Valeš, 21. Jakub Niček, 27. Martin Smudek, 28. Martin Kořenský, 31. Filip Pírka, 36. Ondřej Lavička, 36. Martin Smudek, 37. Ondřej Lavička, 37. Jakub Niček; rozhodčí: Jiří Šustr - Šimon Kaluža; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Vitoň ?, Barbora Smolíková ? - Jiří Šoupa ?; po třetinách: 0:4, 0:2, 0:7;
36:55
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Niček bez asistence (0:13).
36:17
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Ondřej Lavička, asistoval Lukáš Novosád (0:12).
35:27
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Martin Smudek, asistoval Jan Tomaško (0:11).
35:15
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Ondřej Lavička bez asistence (0:10).
30:42
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Filip Pírka, asistoval Jan Tomaško (0:9).
27:54
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Martin Kořenský, asistoval Jakub Niček (0:8).
27:24
Vyloučen hráč Lukáš Valeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:48
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Martin Smudek, asistoval Prokop Hruška (0:7).
26:00
26:00
20:28
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Niček, asistoval Jiří Šoupa (0:6).
13:46
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Valeš bez asistence (0:5).
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Barbora Smolíková družstva FK Slovan J.Hradec
13:00
13:00
12:50
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Niček, asistoval Lukáš Novosád (0:4).
11:43
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Vaňata, asistoval Lukáš Novosád (0:3).
09:50
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Lukáš Valeš, asistoval Jan Valeš (0:2).
05:00
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Jakub Vaňata, asistoval Jakub Niček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Šustr a Šimon Kaluža.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice:
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Vitoň; hráči v poli: Jonáš Řípa, Vítězlsav Šádek, Bára Matějková, Martin Blížil, Tomáš Dofek