1:3
4:2
- : -

FBC Česká Lípa - Litolica Lisboa 99 8:7
8. David Marhan, 9. Marek Dzierža, 12. Štěpán Motejzík, 20. Štěpán Slaný, 25. Radek Studený, 28. Kamil Gembec, 30. Štěpán Motejzík, 33. Jiří Stožický - 2. Tomáš Rambousek, 7. Michal Hlaváček, 17. Petr Petráš, 22. Tomáš Rambousek, 23. Michal Hlaváček, 31. Michal Hlaváček, 35. Petr Petráš; rozhodčí: Marek Pohunek - Jakub Mauer; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Aleš Havlas 12 - Tomáš Martínek 6, Jan Malý 6; po třetinách: 3:2, 1:3, 4:2;
36:00
34:54
Timeout Litolica Lisboa 99
34:54
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Petr Petráš, asistoval Michal Hlaváček (8:7).
32:44
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Stožický bez asistence (8:6).
30:05
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Michal Hlaváček, asistoval Jan Černík (7:6).
29:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Štěpán Motejzík, asistoval Ladislav Pekárek (7:5).
27:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kamil Gembec, asistoval David Marhan (6:5).
25:51
Vyloučen hráč Lukáš Havlásek družstva Litolica Lisboa 99 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:57
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Radek Studený, asistoval Štěpán Slaný (5:5).
24:00
24:00
23:00
Hraje se poslední minuta prostřední třetiny.
22:54
Z poloviny hřiště rozehrává Litolica.
22:20
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Michal Hlaváček, asistoval Petr Petráš (4:5).
21:23
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Tomáš Rambousek, asistoval Petr Petráš (4:4).
21:23
Hosté srovnávají, tento zápas bude ještě napínavý.
20:29
Tyč po střele Petráše.
19:51
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný bez asistence (4:3).
19:30
Petráš pálí nad.
19:22
Hezký zákrok Havlase.
17:32
Dzierža nedokázal přestřelit gólmana hostí.
16:08
15:24
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za zdržování hry.
14:51
Slaný zpracoval padáček tělem a vyrazil do útoku.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Malý družstva Litolica Lisboa 99
12:00
12:00
11:25
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Štěpán Motejzík, asistoval David Marhan (3:2).
11:25
Ani v poslední minutě domácí nevypouští koncovku a ještě dávají třetí branku.
11:00
Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.
08:51
Domácí hrají v plném počtu.
08:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval David Marhan (2:2).
08:40
Další gól domácích v oslabení! Gólová dvojice z předchozí akce se prohodila a stav je vyrovnaný.
08:01
Krásný zákrok předvedl Havlas.
07:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil David Marhan, asistoval Marek Dzierža (1:2).
07:10
Dokázal totiž připravit cestu pro Marhana, který se nemýlil.
07:08
I v oslabení šikovně vymyslel Dzierža samostatný únik.
06:51
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování.
06:51
Hosté si zahrají přesilovou hru.
06:40
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Michal Hlaváček bez asistence (0:2).
05:57
Svou akci od poloviny až bráně vedl Pekárek, Knot ho ale zastavil.
03:57
Slaný zlomil svou hůl, už má ale novou a je opět ve hře.
03:24
Za odpálení balonu v přerušení dostává tresti Slaný.
03:23
Před vlastní bránou uklouzl Javůrek, hned se ale zvedá a je připraven opět bránit.
02:41
Marhan poslal zadovku na Motejzíka, ten ale svůj pokus ke Stožickému nedostal.
01:28
Po minutě a půl hry vidíme první branku, kterou vstřelil Rambousek.
01:27
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Tomáš Rambousek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů Litolica Lisboa 99:
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Aleš Havlas; hráči v poli: Tomáš Hurt, Marek Semelka, Jiří Stožický, Štěpán Motejzík, Kamil Gembec