0:3
- : -
FBS Olomouc

FBC Mohelnice - FBS Olomouc 3:4
21. Filip Sedmera, 22. Karel Brulík, 24. Filip Sedmera - 4. Tomáš Prchla, 31. Tomáš Prchla, 35. Dušan Soušek, 42. Tomáš Skoupil; rozhodčí: Václav Killar - Petr Holan; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Hampl ? - Michael Hruška ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 0:3;
45:00
44:51
Bizek a ani Sedmera netrefují odkrytou bránu.
44:18
Vyloučen hráč Jaromír Šenkeřík družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:18
Přesilovka pro domácí! Poslední šance na vyrovnání.
43:12
Navrátil utekl se Špičkou, ale první jmenovaný to vzal na sebe a zakončil mimo bránu, druhý jmenovaný se na něj jen dívá a kroutí hlavou.
42:23
Standartka domácích, ale opět bez úspěchu.
42:00
Fanoušci ženou Mohelnici za vyrovnáním! Hala bouří
41:49
Timeout FBC Mohelnice
41:06
Šimon Borik posílá nahrávku před bránu a Skoupil si našel prostor a dává gól. Olomouc je opět ve vedení.
41:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Skoupil, asistoval Šimon Borik (3:4).
41:00
Poslední 4 minuty utkání. Toto utkání sleduje 35 a půl diváků.
39:56
Zákrok Hampla a následný brejk Karlose, který golem neskončil,
39:15
Hra se přiostřuje, hráči tu začíná lítat vzduchem jak na leteckém dni.
38:10
Adam Heidenreich se přiznává k odraženému míčku a sklízí obdiv soupeře.
37:45
Kotkova střela končí 20cm nad šibenicí.
37:20
Brejk Mohelnice! Sedmera ale o kousek netrefuje bránu.
36:29
Hosté tlačí Domácí. Střela do prázdné od Šenkeříka ale výborný zákrok od Jakuba Weisse, který dokázal skočit do střely a zablokovat ji.
35:09
Jakub Weiss končí na mantinelu a standartka domácích. Ta se jim ale opět nepovedla a tak do brejku šla Olomouc, která orazítkovala břevno.
34:10
Střela od Lukáš Frydrycha se nakonec odrazila k Souškovi který se nemýlil.
34:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dušan Soušek, asistoval Lukáš Frydrych (3:3).
33:20
Olomouc uzavřela domácí na jejich polovině a pokouší se vyrovnat.
32:15
Standartka Mohelnice, která ale bohužel neskončila střelou, ale nakonec brejkem hostů.
30:56
Domácí zamčeni na vlastní polovině a Olomouc snižuje na rozdíl jedné branky.
30:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Prchla, asistoval Šimon Borik (3:2).
30:32
Další dobrý zákrok Honzu Hampla.
30:01
Na hřišti je zpět Adam Heidenreich. Uvidíme na jak dlouho.
30:00
30:00
29:50
Brulík sám před bránou, ale bohužel nenašel skulinku.
28:50
Olomouc v brejku 3 na 1. Jejich akce ale byl překombinovaná a nakonec nedošlo ani ke střele.
26:51
Další skvělý zákrok od Honzu Hampla.
26:15
Hosté vyčkávají co domácí vymyslí.
24:56
Hra se přiostřuje. Dokáží zastavit Olomoučtí rozjetou Mohelnici? To uvidíme ve zbytku utkání, máme se na co těšit.
24:04
Olomouc se kombinačně dostala na útočnou polovinu a zavřela domácí. Ke střele ze středu se dostal Skoupil, jehož pokus však Jan Hampl lapil.
23:18
Sedmera opět nasadil smrtící tempo. Unikl obránci a střelou pod ruku zvyšuje na 3:1.
23:17
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Filip Sedmera, asistoval Tomáš Havelka (3:1).
21:29
Máme tu obrat! Adam Navrc Navrátil nahrává nádherným pasem jak z učebnice Karlíkovi Brulíkovi který se nemýlil a poslal svůj tým do vedení.
21:28
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil Karel Brulík, asistoval Adam Navrátil (2:1).
20:19
Filip Sedmera unikl po prvé straně a následnou kličkou a přehozením míčku na forhend střílí pod břevno a dává krásný gól.
20:18
19:50
Olomouc zavřela Mohelnici na jejich polovině.
18:45
Tento zápas z tribuny sleduje celá rodina Adama Špičku a snaží se skandováním "Moooohelnice" podpořit domácí tým.
17:00
Tomáš Prchla vypálil, ale pouze do svého hráče.
16:20
Nepřesný pokus od domácího hráče s číslem 66.
15:01
Informace ze střídačky. Adam Heidenreich má zuby všechny ale utržil prasklinu rtu, která stále krvácí. Heide mimo hru.
15:00
15:00
14:43
Adam Heidenreich leží na zemi a počítá zuby. Doufejme že je má všechny.
13:58
Brejk Olomouce, který Souček zakončil jen do tyče.
12:03
Mohelnice zavřela soupeře na jejich polovině, ale střelecký pokus skončil v prvním bránícím hráči.
10:40
10:11
Střelecký pokus od Jakuba Mynáře rozvlnil síťku, ale pouze tu za mantinelem.
09:25
Olomouc na míčku a snaží se něco vymyslet přesnou kombinací.
07:50
Tutovka Olomouce kterou ale Honza Hampl neuvěřitelně zneškodnil.
07:36
Další střelecký pokus Mohelnice. Karel Brulda Brulík ale netrefuje.
04:46
Po chybě olomouckého obránce se ke střele dostal Adam Heidenreich. Jehož pokus byl ale nepřesný.
03:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Prchla, asistoval Šimon Borik (0:1).
03:24
Olomouc se dostala ze sevření a jejich první střela na bránu byla hned gólová.
02:45
Olomouc zatím výborně brání, a tak zatím čekáme na první střelu na bránu.
01:12
Mohelnice je na míčku a snaží se kombinačně dostat na útočnou polovinu Olomouce.
00:01
Máme tu začátek utkáni.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Petr Holan.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Michael Hruška; hráči v poli: David Kotek, Vojtěch Sedlák, Šimon Borik, Jakub Kořenek, Tomáš Skoupil