2:2
3:3
- : -

1. SFK Havířov - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:7
5. Radek Stolárik, 16. Radek Stolárik, 24. Radek Stolárik, 33. Alex Foltyn, 34. Ryan Ian Stejskal, 36. Vojtěch Sasin - 6. Maxim Grega, 7. Daniel Chatrný, 14. Vojtěch Murín, 17. Lukáš Pobořil, 27. Adam Mikoláš, 29. Richard Pum, 30. Aleš Gobel; rozhodčí: Martin Ručka - Jan Vavrečka; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Martin Funiok ? - Matěj Prašivka ?; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:3;
36:00
35:25
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Vojtěch Sasin, asistoval Radek Stolárik (6:7).
33:34
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Ryan Ian Stejskal bez asistence (5:7).
32:52
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn bez asistence (4:7).
29:38
Timeout 1. SFK Havířov
29:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Aleš Gobel, asistoval Adam Mikoláš (3:7).
28:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Richard Pum, asistoval Adam Mikoláš (3:6).
27:38
Vyloučen hráč Adam Chlebík družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
26:21
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Mikoláš, asistoval Daniel Chatrný (3:5).
24:00
24:00
23:06
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik bez asistence (3:4).
21:25
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
18:06
Vyloučen hráč Jan Zaoralek družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za špatné střídání.
16:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Richard Pum (2:4).
15:04
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Vojtěch Sasin (2:3).
13:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Murín, asistoval Lukáš Pobořil (1:3).
12:00
12:00
07:34
Vyloučen hráč Matěj Přindiš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
06:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Lukáš Pobořil (1:2).
05:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Maxim Grega bez asistence (1:1).
04:23
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Jan Zaoralek (1:0).
04:18
Vyloučen hráč Lukáš Pobořil družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Ručka a Jan Vavrečka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Matěj Prašivka; hráči v poli: Lukáš Pobořil, Vojtěch Murín, Adam Mikoláš, Daniel Chatrný, Richard Pum