1:5
2:4
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 3:11
22. Robert Socha, 26. Lukáš Michna, 26. Ondřej Holaň - 7. David Slončík, 11. Maxim Grega, 16. Aleš Gobel, 18. Vojtěch Murín, 20. Richard Pum, 21. Daniel Chatrný, 24. Maxim Grega, 29. Daniel Chatrný, 31. Adam Mikoláš, 32. Aleš Gobel, 34. Richard Pum; rozhodčí: Lukáš Pilarik - Vojtěch Marszalek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Lukáš Mikušek ?, Jiří Jalůvka ? - Šimon Hadwiger ?; po třetinách: 0:2, 1:5, 2:4;
36:00
33:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Richard Pum, asistoval David Toman (3:11).
31:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Aleš Gobel, asistoval Daniel Chatrný (3:10).
31:31
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Jalůvka družstva FBC Vikings Kopřivnice
30:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Adam Mikoláš, asistoval Richard Pum (3:9).
28:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Lukáš Pobořil (3:8).
25:51
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Holaň bez asistence (3:7).
25:40
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Michna bez asistence (2:7).
24:00
24:00
23:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Maxim Grega, asistoval David Slončík (1:7).
21:25
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Robert Socha, asistoval Ondřej Holaň (1:6).
20:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný bez asistence (0:6).
19:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Richard Pum bez asistence (0:5).
17:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Murín, asistoval Daniel Chatrný (0:4).
15:02
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Aleš Gobel, asistoval Adam Mikoláš (0:3).
12:00
12:00
10:30
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
10:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Maxim Grega, asistoval Daniel Chatrný (0:2).
09:26
Vyloučen hráč Matěj Přindiš družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
06:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil David Slončík, asistoval David Toman (0:1).
04:20
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pilarik a Vojtěch Marszalek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Šimon Hadwiger; hráči v poli: Adam Mikoláš, Daniel Chatrný, Richard Pum, Lukáš Pobořil, Vojtěch Murín