4:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBC ROKYCANY 6:3
6. Aneta Bernhardtová, 22. Aneta Bernhardtová, 26. Miroslava Háková, 28. Aneta Šedivá, 33. Hana Dvorná, 34. Kateřina Mašková - 8. Kateřina Urxová, 34. Kateřina Urxová, 35. Sára Ješenková; rozhodčí: Martin Klán - Adam Krs; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 16 - Tereza Brejchová 20; po třetinách: 1:1, 1:0, 4:2;
34:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Sára Ješenková, asistoval Tereza Sklenářová (6:3).
33:23
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Kateřina Urxová, asistoval Sára Ješenková (6:2).
33:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Kateřina Mašková, asistoval Aneta Bernhardtová (6:1).
32:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Hana Dvorná, asistoval Sára Bobková (5:1).
30:29
Timeout FbC Plzeň
27:43
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Aneta Šedivá, asistoval Aneta Bernhardtová (4:1).
25:40
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Miroslava Háková, asistoval Karolína Raslová (3:1).
24:00
24:00
21:44
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Aneta Bernhardtová, asistoval Kateřina Mašková (2:1).
12:00
12:00
07:38
Vyloučen hráč Klára Sviteková družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
07:11
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Kateřina Urxová bez asistence (1:1).
05:20
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Aneta Bernhardtová, asistoval Lucie Straková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Adam Krs.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Tereza Brejchová; hráči v poli: Jana Svobodová, Klára Sviteková, Sára Ješenková, Tereza Sklenářová, Kateřina Urxová
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Aneta Bernhardtová, Kateřina Mašková, Eliška Kondelíková, Miroslava Háková, Karolína Raslová