2:0
2:2
- : -

DDM Dynamo Teplice - ASK Lovosice - LFP 8:3
3. Vojtěch Strejcovský, 5. Vojtěch Strejcovský, 11. Jan Doležal, 11. Vojtěch Strejcovský, 21. Vojtěch Strejcovský, 29. Vojtěch Strejcovský, 32. Jan Doležal, 45. Vojtěch Strejcovský - 3. Jan Kocourek, 40. Jonáš Soudský, 42. Tomáš Rudolf; rozhodčí: David Scholz - Karel Švec; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Žák ? - Sven Jaroslav Brchel ?; po třetinách: 4:1, 2:0, 2:2;
45:00
44:14
Timeout DDM Dynamo Teplice
44:14
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Richard Strejcovský (8:3).
41:07
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Tomáš Rudolf, asistoval Martin Pešta (7:3).
39:46
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jonáš Soudský, asistoval Ladislav Čermák (7:2).
39:14
Vyloučen hráč Vojtěch Helis družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
31:33
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal, asistoval Vojtěch Strejcovský (7:1).
31:17
Vyloučen hráč Jiří Kanda družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
28:15
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský bez asistence (6:1).
22:09
Vyloučen hráč Jan Doležal družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za hra bez hokejky.
20:27
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Marek Šnobr (5:1).
16:35
Vyloučen hráč Jan Doležal družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za držení.
15:00
15:00
11:25
Vyloučen hráč Milan Hrbek družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:36
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Matěj Rabel (4:1).
10:04
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Doležal, asistoval Matěj Rabel (3:1).
06:41
Vyloučen hráč Jonáš Soudský družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
04:56
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Petr Šnejdar (2:1).
02:43
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jan Kocourek, asistoval Tomáš Rudolf (1:1).
02:29
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Karel Švec.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP: brankář: Sven Jaroslav Brchel; hráči v poli: Vojtěch Helis, Jaromír Mareš, Tomáš Rudolf, Jan Kocourek, Martin Pešta
00:00
Line-up domácích DDM Dynamo Teplice: brankář: Daniel Žák; hráči v poli: Petr Šnejdar, Vojtěch Strejcovský, Marek Šnobr, Milan Hrbek, Jan Doležal