0:3
1:3
- : -

FBC Vipers Most - FLORBAL JABLONEC 2:7
4. Matyáš Gary Novák, 41. Matyáš Gary Novák - 14. Jakub Daníček, 26. Ondřej Hašlar, 27. Jan Kantor, 30. Ondřej Hašlar, 37. Jakub Daníček, 42. Jan Koravský, 44. Semih Pehlivan; rozhodčí: Pavel Váňa - Matěj Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Matěj Chabr ? - Daniel Svoboda ?; po třetinách: 1:1, 0:3, 1:3;
43:29
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan, asistoval Matěj Vedral (2:7).
41:17
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Koravský, asistoval Petr Frkala (2:6).
40:52
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matyáš Gary Novák, asistoval Tomáš Barna (2:5).
36:34
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jakub Daníček, asistoval Petr Frkala (1:5).
35:53
Vyloučen hráč Patrik Nachmüller družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:26
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Ondřej Hašlar, asistoval Jakub Daníček (1:4).
28:23
Vyloučen hráč Tomáš Barna družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:48
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Kantor, asistoval Semih Pehlivan (1:3).
25:34
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Ondřej Hašlar, asistoval Petr Frkala (1:2).
15:00
15:00
13:18
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jakub Daníček bez asistence (1:1).
06:45
Vyloučen hráč Petr Frkala družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:16
Vyloučen hráč Jakub Daníček družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:16
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matyáš Gary Novák, asistoval Michal Pešek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Matěj Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Daniel Svoboda; hráči v poli: Lukáš Preisler, Adam Podzimek, Jan Koravský, Ondřej Hašlar, Petr Frkala