3:2
1:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Jirkov 6:5
13. Milan Procházka, 14. Milan Procházka, 19. Michal Libecait, 27. Tomáš Kubas, 30. Milan Procházka, 38. Tomáš Kratochvíl - 7. Štěpán Cvekl, 17. Ondřej Cvekl, 26. Tomáš Salaďak, 32. Ondřej Cvekl, 44. Štěpán Cvekl; rozhodčí: Pavel Váňa - Matěj Novák; vyloučení: 3:3 + Tomáš Salaďak ČK1 + 5; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jiří Vybíral ? - Pavel Jurec ?; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:2;
45:00
44:07
Vyloučen hráč Jan Langhammer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
44:07
Vyloučen hráč Tomáš Salaďak družstva Florbal Jirkov do konce utkání.
44:07
Vyloučen hráč Tomáš Salaďak družstva Florbal Jirkov na 5 minut za nesportovní chování.
43:14
Timeout Florbal Jirkov
43:14
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Ondřej Cvekl (6:5).
41:02
Vyloučen hráč Tomáš Salaďak družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za hrubost.
40:00
Vyloučen hráč Filip Neumaier družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Milan Procházka (6:4).
32:16
Vyloučen hráč Martin Košťálek družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání.
31:31
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Cvekl, asistoval Jan Mikulášek (5:4).
30:00
30:00
29:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Milan Procházka, asistoval Tomáš Kratochvíl (5:3).
26:28
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kubas, asistoval Matěj Horák (4:3).
25:50
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak, asistoval Ondřej Cvekl (3:3).
18:22
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Michal Libecait, asistoval Milan Procházka (3:2).
16:30
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Ondřej Cvekl, asistoval Štěpán Cvekl (2:2).
15:00
15:00
13:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Milan Procházka, asistoval Michal Libecait (2:1).
12:00
06:49
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Štěpán Cvekl bez asistence (0:1).
05:21
Vyloučen hráč Petr Vovesný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:47
Vyloučen hráč Ondřej Nigrin družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Matěj Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov: brankář: Pavel Jurec; hráči v poli: Martin Košťálek, Tomáš Salaďak, Ondřej Cvekl, Štěpán Cvekl