2:2
0:4
- : -

TJ Centropen Dačice B - 1. FbK Tábor B 2:8
26. Tomáš Přikryl, 27. Tomáš Píza - 6. Petr Kutner, 12. Marek Janovský, 23. Marek Janovský, 29. Petr Kutner, 34. Petr Kutner, 36. Petr Kutner, 42. Martin Drtina, 44. Vladimír Michalovič; rozhodčí: Jan Novotný - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Taťána Marková ? - David Vokoun ?; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:4;
45:00
43:36
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Vladimír Michalovič, asistoval Miroslav Klípa (2:8).
41:49
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina, asistoval Petr Kutner (2:7).
35:53
Timeout TJ Centropen Dačice B
35:53
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Vladimír Michalovič (2:6).
33:45
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Marek Janovský (2:5).
31:26
Vyloučen hráč Ondřej Macho družstva TJ Centropen Dačice B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:33
"Hranolky byly velmi dobré." - Alex Harant
28:21
26:09
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil Tomáš Píza, asistoval Zdeněk Bohuslav (2:3).
25:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice B vstřelil Tomáš Přikryl, asistoval Tomáš Píza (1:3).
22:52
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Marek Janovský, asistoval Miroslav Klípa (0:3).
15:00
15:00
11:01
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Marek Janovský, asistoval Martin Drtina (0:2).
05:56
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Novotný a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor B: brankář: David Vokoun; hráči v poli: Vladimír Michalovič, Martin Klípa, Luboš Beránek, Martin Drtina, Miroslav Klípa