1:1
5:1
- : -

Bazinga Ostrava - 1. FBK Rožnov p/R C 8:3
5. Tomáš Kondrát, 8. Tomáš Kondrát, 21. Martin Žilinský, 25. Jindřich Tichý, 26. Rostislav Režný, 29. Jakub Ježowicz, 36. Tomáš Kondrát, 36. Tomáš Kondrát - 5. Daniel Kurka, 18. Ondřej Řezníček, 29. Petr Pernický; rozhodčí: Andrej Bílek - David Zotyka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Milan Bučko ? - Vlastimil Camfrla ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 5:1;
36:00
35:37
Blíží se konec zápasu....bohužel Rožnov se tentokrát radovat nebude....přímý boj o třetí flek se nepodařil
35:28
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Tomáš Kondrát bez asistence (8:3).
35:20
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Tomáš Kondrát, asistoval Rostislav Režný (7:3).
33:12
Timeout 1. FBK Rožnov p/R C
33:12
Vyloučen hráč Jan Hynek družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:49
Vyloučen hráč Ondřej Řezníček družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za sekání.
28:47
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Petr Pernický, asistoval Zbyněk Macura (6:3).
28:20
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Jakub Ježowicz, asistoval Tomáš Kondrát (6:2).
26:38
Vypadá to, že rožnovští jsou poněkud nenamotivovaní s výsledkem ještě něco udělat....
25:14
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Rostislav Režný, asistoval Martin Žilinský (5:2).
24:39
Krásná kombinace Kasl-Mikuda-Štekl....golman však byl proti
24:13
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Jindřich Tichý, asistoval Martin Žilinský (4:2).
24:00
24:00
23:56
Vyloučen hráč Miroslav Kasl družstva 1. FBK Rožnov p/R C na 2 minuty za nesportovní chování.
21:34
Vypadá to, že to bude vcelku ostrý zápas.....fauly rozhodčí moc nepískají, uvidíme, kdo lépe udrží nervy na uzdě
20:30
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Martin Žilinský, asistoval David Hrnčíř (3:2).
20:02
OSTRAVA ZADARMO!
17:43
Řezníček se nebojí prodrat obranou soupeřů....po pobídce Macury vcelku nekompromisně zametá míček za záda ostravského golmana
17:42
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Ondřej Řezníček, asistoval Zbyněk Macura (2:2).
15:38
Povedená střela Macury v přesilovce končí na ostravském golmanovi
15:19
Vyloučen hráč Jakub Ježowicz družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
12:00
12:00
10:30
Ostravu teď zachránila tyčka ....Skalík zazvonil, jak u matky boží
07:19
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Tomáš Kondrát, asistoval Pavel Dombrovský (2:1).
05:10
Camfrla teď podržel, resp. jeho psa....střela do středu branky, na pohodu
04:48
Týmy se teď v rychlém sletu prosadili a jedeme odznovu
04:47
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Tomáš Kondrát, asistoval Jakub Ježowicz (1:1).
04:35
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R C vstřelil Daniel Kurka, asistoval Ondřej Řezníček (0:1).
04:00
Buchal z otočky pěkně prověřil golmana hostí
00:43
Zápas je lítým bojem o třetí příčku.....jak to dopadne? To se dozvíme za 36 min. :)