1:5
1:3
- : -

FBC Liberec B - DDM Dynamo Teplice 2:8
11. Petr Kukla, 16. Adam Zoubek - 5. Petr Šimon, 5. Lukáš Krippner, 6. Lukáš Krippner, 7. Šimon Rabel, 8. Martin Šnobr, 13. Petr Šimon, 16. Petr Šimon, 18. Jakub Mühlfait; rozhodčí: Petr Neumaier - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Oliver Sýkora ? - Daniel Kratochvíl ?; po třetinách: 1:5, 1:3;
24:00
17:35
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jakub Mühlfait, asistoval Petr Šimon (2:8).
15:21
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Adam Zoubek, asistoval Patrik Szajkó (2:7).
15:06
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Jakub Mühlfait (1:7).
12:48
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon, asistoval Lukáš Mucha (1:6).
12:48
Vyloučen hráč Patrik Szajkó družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
12:00
12:00
10:31
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Petr Kukla, asistoval Jan Radek Bachtík (1:5).
07:07
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Martin Šnobr, asistoval Lukáš Mucha (0:5).
06:20
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Šimon Rabel, asistoval Daniel Kratochvíl (0:4).
05:32
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Krippner bez asistence (0:3).
04:54
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Krippner, asistoval Daniel Kocaj (0:2).
04:41
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Petr Šimon bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Oliver Sýkora; hráči v poli: Matyáš Miklošín, Richard Malý, Jan Radek Bachtík, Richard Mizera, Petr Kukla