1:1
2:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Rožnov p/R 3:2
15. Jana Špirková, 31. Petra Svobodová, 33. Martina Bittnerová - 9. Kateřina Eliášová, 18. Eva Vojkůvková; rozhodčí: Rostislav Pavlíček - Vojtěch Sedláček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Aneta Hromádková ? - Jana Majerčíková ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 2:0;
36:00
32:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Martina Bittnerová bez asistence (3:2).
32:40
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
30:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petra Svobodová, asistoval Adéla Machová (2:2).
25:15
Vyloučen hráč Petra Svobodová družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
17:17
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Eva Vojkůvková, asistoval Jitka Zvonková (1:2).
14:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jana Špirková, asistoval Denisa Černošková (1:1).
13:09
Vyloučen hráč Vendula Konrádová družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
08:43
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Kateřina Eliášová, asistoval Jitka Zvonková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Rostislav Pavlíček a Vojtěch Sedláček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R:
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Aneta Hromádková; hráči v poli: Adéla Prašivková, Jana Špirková, Denisa Černošková, Petra Svobodová, Martina Bittnerová