0:1
2:4
- : -

Z.F.K. AQM Petrovice - 1. FBK Rožnov p/R 2:6
30. Radek Bartoň, 30. Matěj Mlotek - 6. Jakub Křenek, 21. Jakub Křenek, 33. Jakub Křenek, 33. Vojtěch Žanta, 35. Richard Plandor, 36. Vojtěch Žanta; rozhodčí: Lukáš Toman - Lukáš Vaněk; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Dominik Škuta ? - Radek Včelař ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:4;
36:00
35:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vojtěch Žanta bez asistence (2:6).
35:40
Žanta ještě potvrzuje svou střeleckou kondici střelou do šibenice bližší tyče.
34:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Richard Plandor, asistoval Jakub Křenek (2:5).
34:33
Křenek našel u mantinelu rozběhnutého Plandora a ten trefil míček přesně nad Škutovu levou nohu.
32:52
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vojtěch Žanta, asistoval Jiří Kloss (2:4).
32:52
Žanta dokázal dobře vystřelit, golman vytrčil ruku, ale míček se mu opět vrátil za záda.
32:39
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Křenek, asistoval Richard Vodička (2:3).
32:39
Křenek proběhl celé hřiště a dokázal vstřelit svůj 3. gól v tomto utkání a uzavřít tak hattrick.
32:17
Mlotek prudkou střelou od mantinelu na vzdálenější tyč naštěstí pro Rožnov minul Včelařovu branku.
29:52
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Matěj Mlotek bez asistence (2:2).
29:52
Rožnov pokazil rozehrávku a tuto situaci dokázal potrestat Mlotek přízemní střelou k bližší tyči.
29:01
Branku družstva Z.F.K. AQM Petrovice vstřelil Radek Bartoň bez asistence (1:2).
29:01
Bartoň dokázal obrat Rožnov před brankou o balon a pak už dokázal v pohodě zakončit.
28:14
Kloss hledal volného Rumplíka před brankou, ale ten nedokázal bekhendem zakončit.
27:25
Rožnov ustál standardní situaci hostů před vlastní bránou v přesilovce.
26:37
Vyloučen hráč Martin Kvičala družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za blokování hokejky.
25:10
Plandorova tvrdá střela, Škuta dobře rukou zasahuje.
24:00
24:00
23:52
Včelař opět podržel svůj tým zákrokem proti míči, letícímu nad levou nohu.
20:13
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Křenek bez asistence (0:2).
20:13
Křenek rozehrál standardní situaci střelou, která mířila přesně do prostoru na bližší tyči a připisuje si druhou branku.
19:37
Klossova dobrá střela se odrazila od horní části Škutovy nohy a zamířila mimo hřiště.
17:58
Včelař teď podržel svůj tým dvěma důležitými zákroky.
17:29
Vyloučen hráč Jan Pamrok družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za hrubost.
17:12
Včelař chytá vysoký míček a uklidňuje tak celou situaci.
15:39
Vyloučen hráč Jiří Kloss družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
13:30
Rožnov hraje i ve 4 proti 4 na útočné polovině jako při přesilovce.
12:32
Vyloučen hráč Daniel Rumplík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
12:22
Žanta v obrovské šanci těsně před brankou domácích netrefuje branku.
12:00
12:00
11:58
V závěru třetiny šance Bartoně, který trefuje přízemní střelou tyč.
11:41
Vyloučen hráč Dalibor Kocur družstva Z.F.K. AQM Petrovice na 2 minuty za sekání.
05:55
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jakub Křenek, asistoval Jiří Brandstettr (0:1).
05:55
Brandstettr vystřelil svoji dělovku a Škuta pouze vyrazil, čehož využil Křenek a trefil míček z voleje přímo do branky.
05:36
Rumplíkova tvrdá střela, brankář chytá.
02:22
Vyloučen hráč Radek Steinitz družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za špatné střídání.