0:4
1:1
- : -

1. FBK Rožnov p/R - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 2:5
8. Eliška Žantová, 28. Matěj Rebroš - 13. Kristián Kováč, 17. Kristián Kováč, 21. Daniel Beneš, 22. Samuel Alter, 34. Pavel Kubla; rozhodčí: Vojtěch Marszalek - Lukáš Pilarik; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Martin Sklář ? - Marek Plhal ?, Steve Sklenář ?; po třetinách: 1:0, 0:4, 1:1;
36:00
33:34
Střídání brankáře. Nový brankář Steve Sklenář družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
33:33
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Pavel Kubla, asistoval Samuel Alter (2:5).
31:32
Vyloučen hráč Adam Habartík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hra bez hokejky.
27:25
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Matěj Rebroš bez asistence (2:4).
24:00
24:00
21:52
Vyloučen hráč Eliška Žantová družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hra rukou.
21:34
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Samuel Alter, asistoval Matěj Szarowski (1:4).
20:18
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Daniel Beneš bez asistence (1:3).
19:17
Vyloučen hráč Matěj Rebroš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hra rukou.
16:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil Kristián Kováč, asistoval Samuel Alter (1:2).
12:57
12:00
12:00
07:57
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Eliška Žantová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Marszalek a Lukáš Pilarik.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop: brankář: Marek Plhal; hráči v poli: Filip Bernatík, Tomáš Macurák, Marek Němec, Samuel Alter, Pavel Kubla