1:0
1:1
- : -

Florbal Ústí - ASK Lovosice - LFP 4:4
5. Radek Ševela, 11. Jan Štěpánek, 19. Milan Kumai, 26. Petr Kopta - 1. Miroslav Zůna, 3. Miroslav Zůna, 4. Luděk Pospíchal, 28. Luděk Pospíchal; rozhodčí: Josef Heřmánek - Kamil Neuman; vyloučení: 1:1 + Miroslav Zůna ČK1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Petr Špičák 11 - Jan Kovařík 7; po třetinách: 2:3, 1:0, 1:1;
36:00
35:42
Timeout Florbal Ústí
27:08
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Luděk Pospíchal, asistoval Jan Dvořák (4:4).
25:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Kopta, asistoval Václav Bečvář (4:3).
24:00
24:00
18:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Milan Kumai, asistoval Jan Štěpánek (3:3).
18:31
Vyloučen hráč Miroslav Zůna družstva ASK Lovosice - LFP do konce utkání.
18:31
Vyloučen hráč Jan Lebeda družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
12:00
12:00
10:23
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Štěpánek, asistoval Radek Ševela (2:3).
06:00
Teď Ústí vymýšlí nějakou akci, ale zatím se nedaří se jí uskutečnit.
05:09
Jde vidět, že se Lovosice vzpamatovali z utkání se Stodem.
04:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Ševela, asistoval Jan Štěpánek (1:3).
03:23
A máme tu také první využitou přesilovku. Po nádherné nahrávce od Zůny, střelil výbornou střelu do brány Pospíchal.
03:22
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Luděk Pospíchal, asistoval Miroslav Zůna (0:3).
03:22
Máme tu první přesilovku, která se píše hráčům z Lovosic.
03:02
Vyloučen hráč Radek Ševela družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
02:33
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Miroslav Zůna, asistoval Miloš Matějka (0:2).
00:29
Ze začátku to vypadalo, že se Ústí pokusí jít do vedení, avšak opak je pravdou, po skvělé střele hráče hostí se Lovosice ujímají vedení.
00:28
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Miroslav Zůna, asistoval Jan Lebeda (0:1).
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Kamil Neuman.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Lovosice - LFP:
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Petr Špičák; hráči v poli: Václav Bečvář, Petr Kopta, Petr Kašpar, Radek Ševela, Jan Štěpánek