4:4
0:4
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - FBC Vipers Most 8:8
10. Richard Hartmann, 11. Aleš Rubín, 12. Daniel Pilař, 13. Daniel Pilař, 23. Ondra Kára, 26. Ondra Kára, 27. Richard Hartmann, 29. Ondra Kára - 16. Matěj Kučerka, 18. Tomáš Barna, 21. Tomáš Barna, 28. Patrik Nachmüller, 33. Matyáš Gary Novák, 34. Michal Pešek, 38. Matěj Kučerka, 38. Matyáš Gary Novák; rozhodčí: Pavel Váňa - Matěj Novák; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Whitehead ? - Matěj Chabr ?; po třetinách: 4:0, 4:4, 0:4;
45:00
42:30
Vyloučen hráč Adam Křivánek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za vražení zády.
37:46
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matyáš Gary Novák, asistoval Tomáš Barna (8:8).
37:22
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Kučerka, asistoval Matyáš Gary Novák (8:7).
33:42
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Michal Pešek bez asistence (8:6).
32:07
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matyáš Gary Novák, asistoval Matěj Kučerka (8:5).
30:00
30:00
28:42
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Daniel Pilař (8:4).
28:42
Ondřej Kára právě zaznamenal. Gratulujeme.
27:57
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Patrik Nachmüller, asistoval Matěj Kučerka (7:4).
26:12
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Daniel Pilař (7:3).
25:54
Vyloučen hráč Ondra Kára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
25:54
Vyloučen hráč Tomáš Barna družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nesportovní chování.
25:54
Vyloučen hráč Adam Křivánek družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:22
25:22
Kára opět proměňuje samostatný únik. Ten kluk je dneska při chuti.
23:39
Tvrdou žíni vyslal na branku Pilař. Brankář připraven.
22:01
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondra Kára, asistoval Lubor Hanžl (5:3).
22:01
Kára proměňuje samostatný únik. Rozdíl je opět dvougólový.
20:13
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Adam Pelikán (4:3).
18:02
Most v oslabení snižuje na rozdíl dvou branek.
17:58
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Matyáš Gary Novák (4:2).
16:34
Slaba obětavě zaklekl do střely.
15:45
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Kučerka, asistoval Adam Pelikán (4:1).
15:21
Hartman opět v obrovské šanci. Ale opět neproměnuje.
15:00
15:00
14:23
To je škoda. Brejk 3 na 1 Roudnice bohužel nevyužívá.
12:52
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Richard Hartmann (4:0).
12:52
Hartman drze nahrál přes celé malé brakoviště a Pilař proměňuje. 4:0
11:41
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Ondra Kára (3:0).
11:41
Pliař dostal do sítě balonek, který se povedlo v rohu kluzištrě vybojovat Károvi.
10:05
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Aleš Rubín, asistoval Lubor Hanžl (2:0).
10:05
Rubín povedenou střelou do pravé šibenice zvyšuje náskok domácích.
09:41
A znovu Hartnam. Tentokrát ale tyč.
09:09
09:09
Harmat právě využil nádhernou nabídku od Pilaře a otevírá skóre.
07:40
Poslední minuty nám více než co jiného připomíná šermířské klání.
06:05
Dalekonosnou střelu vyslal domácí Lubík.
04:23
V obrovské šanci se právě ocitl Hartman. Tváří v tvář brankáři ale selhal.
03:53
Vyloučen hráč Richard Hartmann družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
03:53
Pro změnu tu máme přesilovou hru pro hostující tým. Proti pravidlům se provinil Hartman,
02:58
Právě se nám rozvlnila síťka na jedné z branek. Naštěstí jen ta boční.
02:14
Vyloučen hráč Patrik Nachmüller družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za blokování hokejky.
02:14
A máme tu první přesilovou hru utkání.
01:29
Zatím můžeme vidět na obou stranách spoustu nepřesností.
00:32
O první vzrušující moment utkání se postaral domácí brankář, který byl nucen předvést skvělí zákrok.