3:0
3:1
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - FbK Horní Suchá B 7:3
4. Pavel Suszka, 15. Martin Velčovský, 18. Josef Krnáč, 22. Lukáš Turoň, 27. Pavel Suszka, 32. Josef Krnáč, 34. Martin Chmiel - 9. Jakub Kantor, 12. František Malerz, 33. Milan Mašurka; rozhodčí: Břetislav Staněk - David Zotyka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Marosz ? - David Suchánek ?; po třetinách: 1:2, 3:0, 3:1;
36:00
33:17
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Martin Chmiel, asistoval Lukáš Turoň (7:3).
32:12
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Milan Mašurka, asistoval Filip Krajíček (6:3).
31:23
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Josef Krnáč, asistoval Lukáš Turoň (6:2).
26:53
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Pavel Suszka, asistoval Jiří Sikora (5:2).
24:00
24:00
23:30
Vyloučen hráč Jakub Legierski družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
21:12
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Lukáš Turoň, asistoval Martin Lasota (4:2).
17:56
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Josef Krnáč, asistoval Martin Lasota (3:2).
14:28
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Martin Velčovský, asistoval Lukáš Nieslanik (2:2).
12:00
12:00
11:45
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil František Malerz, asistoval Daniel Pawlas (1:2).
08:07
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil Jakub Kantor z trestného střílení (1:1).
06:05
Vyloučen hráč Marian Wožniak družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za hra na zemi.
03:18
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Pavel Suszka, asistoval Daniel Pyško (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Břetislav Staněk a David Zotyka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá B:
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov : brankář: Pavel Kovář; hráči v poli: Lukáš Nieslanik, Zdeněk Havlíček, Martin Chmiel, Jiří Sikora, Pavel Suszka