4:3
4:1
- : -

FBC Sokol Písek B - FK Slovan J.Hradec B 12:7
6. Lukáš Cendelín, 7. Daniel Špírek, 11. Filip Kopřiva, 15. Daniel Kučera, 16. Filip Trkovský, 17. Michael Kolínský, 23. Michael Kolínský, 27. Lukáš Cendelín, 31. Michal Hanzlík, 31. Michael Kolínský, 39. Karel Prokopec, 43. Lukáš Cendelín - 8. Martin Novák, 9. Jan Holoubek, 12. Roman Aster, 18. Michal Hřebíček, 24. Roman Aster, 25. Jiří Holický, 36. Jakub Tejnor; rozhodčí: Lukáš Teska - Tomáš Mareš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Robert Veselý ? - David Tetiva ?; po třetinách: 4:3, 4:3, 4:1;
45:00
43:45
Vyloučen hráč Tomáš Hesoun družstva FBC Sokol Písek B na 2 minuty za hra rukou.
42:00
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Lukáš Cendelín, asistoval Karel Prokopec (12:7).
39:39
Timeout FK Slovan J.Hradec B
39:23
Vyloučen hráč Daniel Špírek družstva FBC Sokol Písek B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:03
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Karel Prokopec, asistoval Michael Kučera (11:7).
35:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jakub Tejnor bez asistence (10:7).
34:50
Vyloučen hráč Roman Aster družstva FK Slovan J.Hradec B na 2 minuty za bránění ve hře.
30:48
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Michael Kolínský, asistoval Filip Trkovský (10:6).
30:33
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Michal Hanzlík, asistoval Tomáš Hesoun (9:6).
30:00
30:00
26:01
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Lukáš Cendelín, asistoval Michael Kučera (8:6).
24:57
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jiří Holický bez asistence (7:6).
23:41
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Roman Aster, asistoval Jakub Pavlát (7:5).
22:57
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Michael Kolínský, asistoval Daniel Špírek (7:4).
17:17
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Michal Hřebíček, asistoval Roman Aster (6:4).
16:44
15:13
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Filip Trkovský, asistoval Michael Kolínský (5:3).
15:00
15:00
14:01
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Daniel Kučera bez asistence (4:3).
11:43
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Roman Aster, asistoval Jiří Prokýšek (3:3).
10:55
Vlastní branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Filip Kopřiva (3:2).
08:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Jan Holoubek, asistoval Filip Kopřiva (2:2).
07:05
Branku družstva FK Slovan J.Hradec B vstřelil Martin Novák, asistoval Jiří Prokýšek (2:1).
06:14
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Daniel Špírek, asistoval Michael Kolínský (2:0).
05:33
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Tomáš Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec B: brankář: David Tetiva; hráči v poli: Jiří Holický, Jan Holoubek, Kryštof Ille, Filip Kopřiva, Jiří Prokýšek