3:2
0:3
- : -

FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B 4:6
15. Sára Benýšková, 18. Zuzana Nevařilová, 19. Lucie Holická, 24. Karolína Kašparová - 4. Dagmar Dušková, 20. Hana Blažková, 23. Hana Blažková, 32. Hana Blažková, 39. Hana Blažková, 41. Dagmar Dušková; rozhodčí: Petr Holeček - David Podařil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Tereza Mlezivová ? - Anna Kratochvílová ?; po třetinách: 1:1, 3:2, 0:3;
45:00
40:13
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Dagmar Dušková bez asistence (4:6).
38:28
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
38:28
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Hana Blažková bez asistence (4:5).
31:21
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Hana Blažková, asistoval Eliška Růžičková (4:4).
31:18
Vyloučen hráč Marie Procházková družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
31:06
Vyloučen hráč Iveta Petrušová družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B na 2 minuty za hra bez hokejky.
30:00
30:00
23:56
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Karolína Kašparová, asistoval Marie Procházková (4:3).
23:56
Kašparová nechytatelnou ranou posílá FA do vedení stav utkání 4:3
22:35
19:44
18:46
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Lucie Holická, asistoval Zuzana Nevařilová (3:1).
18:46
LUCIE HOLICKÁ stála na svém místě a skvělou tečí dostala balónek za brankovou čáru
17:02
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Zuzana Nevařilová, asistoval Kristýna Pilná (2:1).
17:02
Nevařilová ukořistila míček na půli hřiště a umístěnou ranou posílá FA do vedení 2:1
15:00
15:00
14:50
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Sára Benýšková, asistoval Veronika Vrbová (1:1).
14:50
Benýšková tvrdou ranou překonává golmanku soupeře stav utkání 1:1
03:17
Branku družstva SK Jihlava - Žďár nad Sázavou B vstřelil Dagmar Dušková, asistoval Iveta Petrušová (0:1).