4:3
1:4
- : -

1. FBK Eagles Orlová - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 6:9
10. Jiří Kubátko, 13. Jan Studenský, 16. Jan Studenský, 20. Michal Sordyl, 24. Jan Studenský, 31. Petr Janáč - 3. Vladimír Grochal, 6. Filip Kapolka, 16. Filip Kapolka, 17. Tomáš Solný, 20. Pavel Tesař, 31. Martin Both, 33. Tomáš Solný, 35. Jakub Kučera, 36. Tomáš Solný; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Krajčovič ? - Vladimír Černín ?; po třetinách: 1:2, 4:3, 1:4;
36:00
35:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Tomáš Solný bez asistence (6:9).
34:22
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jakub Kučera, asistoval Michal Pavela (6:8).
34:13
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
32:28
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Tomáš Solný, asistoval Filip Kapolka (6:7).
30:44
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Martin Both, asistoval Michal Pavela (6:6).
30:13
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Petr Janáč bez asistence (6:5).
24:00
24:00
23:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Studenský, asistoval Marian Telega (5:5).
19:53
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Pavel Tesař, asistoval Martin Both (4:5).
19:02
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Michal Sordyl, asistoval Lukáš Marcalík (4:4).
17:23
Vyloučen hráč David Bernatík družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
16:27
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Tomáš Solný, asistoval Michal Pavela (3:4).
15:46
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Studenský, asistoval Jan Piprek (3:3).
15:28
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Filip Kapolka, asistoval Michal Pavela (2:3).
12:31
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Studenský, asistoval Libor Kunčický (2:2).
12:00
12:00
09:05
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Kubátko, asistoval Jan Studenský (1:2).
05:50
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Filip Kapolka, asistoval Pavel Tesař (0:2).
02:41
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Vladimír Grochal, asistoval Jakub Kučera (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA B:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Tomáš Krajčovič; hráči v poli: Michal Sordyl, Libor Kunčický, Radim Šlachta, Jan Studenský, Jan Piprek