1:3
5:3
- : -

FbC Strakonice B - 1. FbK Tábor B 8:8
5. Ondřej Novák, 11. Karel Řezanka, 19. Karel Šavrda, 34. Karel Řezanka, 35. Karel Šavrda, 40. Tomáš Mareš, 42. Karel Řezanka, 43. Karel Řezanka - 3. Martin Drtina, 13. Petr Kutner, 22. Marek Janovský, 25. Petr Kutner, 30. Marek Janovský, 32. Marek Janovský, 35. Martin Drtina, 36. Luboš Beránek; rozhodčí: Jan Novotný - David Podařil; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Jeřábek ? - David Vokoun ?; po třetinách: 2:2, 1:3, 5:3;
45:00
44:59
Dramatický zápas skončil zaslouženou remízou.
44:14
Timeout 1. FbK Tábor B
42:09
Neuvěřitelné.
42:02
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Karel Řezanka, asistoval Karel Šavrda (8:8).
41:30
Zápas ním graduje a čeká nás velmi dramatický závěr.
41:12
39:01
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Karel Šavrda (6:8).
37:54
Vyloučen hráč Petr Kutner družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za blokování hokejky.
35:26
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Luboš Beránek, asistoval Petr Kutner (5:8).
34:50
Právě se nám zde roztrhl pytel s góly
34:42
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Karel Šavrda, asistoval Karel Řezanka (5:7).
34:29
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina, asistoval Vladimír Michalovič (4:7).
33:58
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Karel Řezanka, asistoval Ondřej Novák (4:6).
31:45
Domácí opět inkasovali. Jejich situace začíná být velmi vážná.
31:44
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Marek Janovský, asistoval Martin Drtina (3:6).
31:05
Minutový kolotoč domácích skončil střelou mimo bránku.
30:01
Ke konci druhé třetiny se hra začala přiostřovat. Hosté odskočili do dvoubrankového vedení, uvidíme, co s tím domácí udělají v závěrečné třetině.
30:00
30:00
29:48
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Marek Janovský, asistoval Petr Kutner (3:5).
25:21
Strakoničtí tlačí, tlačí, ale gól se jim vsítit zatím nepodařilo. Naopak opět inkasovali.
24:23
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Miroslav Klípa (3:4).
21:04
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Marek Janovský, asistoval Martin Klípa (3:3).
18:50
15:01
První část přinesla zajímavý florbal plný šancí na obou stranách.
15:00
15:00
12:41
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Michael Hřídel (2:2).
10:51
04:32
Branku družstva FbC Strakonice B vstřelil Ondřej Novák, asistoval Roman Chytil (1:1).
02:48
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina, asistoval Miroslav Klípa (0:1).
00:57
Vyloučen hráč Tomáš Jiřík družstva FbC Strakonice B na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Novotný a David Podařil.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor B: brankář: David Vokoun; hráči v poli: Martin Klípa, Luboš Beránek, Martin Drtina, Miroslav Klípa, Vladimír Michalovič