5:1
5:0
- : -

FLORBAL JABLONEC - FBC Liberec B 12:2
2. Matěj Vedral, 5. Jan Koravský, 18. Semih Pehlivan, 18. Ondřej Jašek, 21. Jan Kantor, 22. Matěj Vedral, 23. Jan Kantor, 26. Semih Pehlivan, 27. Jan Kantor, 35. Semih Pehlivan, 36. Jan Kantor, 36. Jan Koravský - 6. Ondřej Bím, 21. Martin Vaňátko; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Jaromír Komárek 14 - David Zmatlík 23; po třetinách: 2:1, 5:1, 5:0;
36:00
35:23
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Koravský, asistoval Daniel Endrle (12:2).
35:08
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Kantor, asistoval Adam Podzimek (11:2).
34:55
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan, asistoval Dominik Žváček (10:2).
26:05
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Jan Kantor, asistoval Ondřej Jašek (9:2).
25:17
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan bez asistence (8:2).
24:00
24:00
22:13
21:50
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Matěj Vedral, asistoval Adam Podzimek (6:2).
20:47
20:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Martin Vaňátko, asistoval Ondřej Bím (4:2).
19:18
Vyloučen hráč Matěj Vedral družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání.
17:25
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Ondřej Jašek bez asistence (4:1).
17:04
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Semih Pehlivan, asistoval Adam Podzimek (3:1).
16:07
Vyloučen hráč Michal Váňa družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
05:01
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Ondřej Bím bez asistence (2:1).
04:00
01:03
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Matěj Vedral, asistoval Daniel Endrle (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Reczai a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: David Zmatlík; hráči v poli: Michal Váňa, Lukáš Čihák, Ondřej Bím, David Pospíšil, Jakub Vacek
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Jaromír Komárek; hráči v poli: Daniel Endrle, Adam Podzimek, Jan Koravský, Matěj Vedral, Semih Pehlivan