2:1
6:0
- : -

Orel Jednota Troubelice - TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B 10:3
3. Lukáš Zapletal, 12. Marek Rotrekl, 18. Patrik Kasal, 20. Patrik Kasal, 26. Martin Král, 30. Marek Rotrekl, 30. Patrik Kasal, 33. Milan Vojáček, 34. Marek Rotrekl, 36. Patrik Kasal - 6. Michal Běhal, 6. Radek Navrátil, 21. Radek Navrátil; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Ondřej Kukula ? - Jan Konevič ?; po třetinách: 2:2, 2:1, 6:0;
36:00
35:28
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Patrik Kasal, asistoval Marek Rotrekl (10:3).
33:00
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Milan Vojáček (9:3).
32:38
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Milan Vojáček, asistoval Marek Rotrekl (8:3).
32:18
Vyloučen hráč Martin Kadáš družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B na 2 minuty za sekání.
29:44
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Patrik Kasal, asistoval Lukáš Zapletal (7:3).
29:28
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Lukáš Zapletal (6:3).
25:24
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Martin Král, asistoval Lukáš Zapletal (5:3).
24:00
24:00
20:55
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Radek Navrátil, asistoval Jiří Havela (4:3).
20:55
Jiří Havela krádně nahrál pradědovi a skončilo to golem
19:32
17:33
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Patrik Kasal bez asistence (3:2).
17:28
Vyloučen hráč Tomáš Krček družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za neuvedení v sestavě.
17:28
Vyloučen hráč Petr Dorušák družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
11:21
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Marek Rotrekl, asistoval Patrik Kasal (2:2).
05:25
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Radek Navrátil, asistoval Michal Běhal (1:2).
05:16
Branku družstva TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B vstřelil Michal Běhal, asistoval Martin Kadáš (1:1).
05:08
Vyloučen hráč Marek Rotrekl družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za vražení zády.
02:37
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil Lukáš Zapletal, asistoval Marek Rotrekl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Kostelec na Hané - HK B:
00:00
Line-up domácích Orel Jednota Troubelice: brankář: Ondřej Kukula; hráči v poli: Petr Dorušák, Patrik Kasal, Milan Vojáček, Lukáš Zapletal, Marek Rotrekl