1:5
1:4
- : -

FBŠ Všestary - FBC SION - DDM Nová Generace 2:9
5. Martin Vlastník, 13. Tom Sláma - 2. Lukáš Ševčík, 3. Jakub Vaculík, 3. Lukáš Ševčík, 5. Lukáš Ševčík, 6. Adam Jedlička, 15. Martin Cupal, 17. Martin Cupal, 18. Michal Doubek, 20. Martin Cupal; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Václav Křepelák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Gebauer ? - Daniel Paar ?; po třetinách: 1:5, 1:4;
24:00
19:56
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Martin Cupal z trestného střílení (2:9).
17:01
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Michal Doubek, asistoval Jakub Vaculík (2:8).
16:18
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Martin Cupal, asistoval Michal Doubek (2:7).
14:16
12:28
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Tom Sláma, asistoval Martin Vlastník (2:5).
12:00
12:00
05:44
Vyloučen hráč Ondřej Tajchman družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:20
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Adam Jedlička, asistoval Michal Doubek (1:5).
04:35
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Lukáš Ševčík bez asistence (1:4).
04:01
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Martin Vlastník bez asistence (1:3).
02:38
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Lukáš Ševčík, asistoval Filip Anderle (0:3).
02:30
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil Jakub Vaculík bez asistence (0:2).
01:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Václav Křepelák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SION - DDM Nová Generace:
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Ondřej Gebauer; hráči v poli: Ondřej Tajchman, Jakub Došel, Jakub Čihák, Martin Vlastník, Jakub Kopecký