0:2
0:4
- : -

FBC Trutnov (DTJ) - Florbal Primátor Náchod  0:6
2. Jan Prouza, 9. David Špaček, 13. David Špaček, 16. Vojtěch Železo, 19. Matěj Němeček, 21. Nikolas Osifčin; rozhodčí: Lucie Stejskalová - Daniel Šmída; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matouš Šafář ? - Adam Poláček ?; po třetinách: 0:2, 0:4;
24:00
20:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Karel Poštolka (0:6).
18:44
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Matěj Němeček, asistoval Vít Moravec (0:5).
15:39
Vyloučen hráč Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
15:06
Timeout FBC Trutnov (DTJ)
15:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Železo, asistoval Jakub Vysoký (0:4).
13:11
Vyloučen hráč Tomáš Dub družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
12:30
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Jakub Vysoký (0:3).
12:00
12:00
08:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček z trestného střílení (0:2).
06:08
Vyloučen hráč Matyáš Ioanidis družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za vražení zády.
01:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Prouza, asistoval Antonín Donaj (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lucie Stejskalová a Daniel Šmída.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod :
00:00
Line-up domácích FBC Trutnov (DTJ): brankář: Matouš Šafář; hráči v poli: Jakub Mládek, Simona Korbelářová, Filip Srna, Radka Korbelářová, Matyáš Ioanidis