2:0
4:0
- : -

Orel Přelouč - FBC Hvězdy Česká Skalice 6:0
4. Jan Rybář, 5. Daniel Pirožek, 17. Michal Vagner, 19. Maxmilián Čapek, 20. Maxmilián Čapek, 24. Daniel Pirožek; rozhodčí: Lukáš Jansa - Jakub Březovský; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Michal Dejdar 6 - Petr Lexman 8; po třetinách: 2:0, 4:0;
23:31
A domácí toho opět využívají a dávají další gól do prázdné.
23:30
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Daniel Pirožek, asistoval Tomáš Křinka (6:0).
23:03
A ještě jeden pokus o power-play...
21:54
A tato zkušenost přiměla Skalici vrátit gólmana do kisny.
21:50
Tomáš Křinka ani nadvakrát nepřekonal hostujícího obránce v brance hostí.
21:14
Skalici se přesto hra bez gólmana zalíbila a pokračují v ní dál i po přesilovce.
19:30
Skalice zkusila při přesilovce odvolat gólmana, ale nepovedlo se - Max Čapků zavěsil přes celé hřiště do prázdné branky.
19:29
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Maxmilián Čapek bez asistence (5:0).
19:11
Vyloučen hráč Tobiáš Kade družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
18:21
Timeout FBC Hvězdy Česká Skalice
18:09
Kombinace dvojce Landsmann-Max Čapek končí sraženým míčkem ze vzduchu rovnou do sítě.
18:08
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Maxmilián Čapek, asistoval Martin Landsmann (4:0).
16:23
Aspoň jedna střela od domácích - a propadla tam - sláva!
16:22
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Michal Vagner, asistoval Tereza Kaderová (3:0).
15:30
Zatím nemáme co psát, mele se to tak nějak uprostřed hřiště...
12:00
12:00
Střely na branku 6:3 pro Orel. Diváci doufají, že hra Orla se zpřesní a šance na vstřelení dalších gólů přibudou.
12:00
11:59
Zbytek půlky už celkem v poklidu a bez šancí.
10:10
Skalice se k ničemu v přesilovce nedostala. Dobrá obranná hra Orla ve 4.
09:10
Z brejku Max Čapek trefil jen dobře postaveného gólmana hostí.
08:09
Uvidíme, co se zápasem udělá zbytečné vyloučení Pirožka za vrážení.
08:08
Vyloučen hráč Daniel Pirožek družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:00
Vstup do zápasu se Orlům povedl a soupeře kombinací zatím k ničemu nepustili - jen tak dál.
04:55
A Orlové vedou 2:0 - Landsmann z rohu předložil na Pirožka, a ten se z takovéto pozice většinou nemýlí.
04:54
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Daniel Pirožek, asistoval Martin Landsmann (2:0).
03:46
A první pěkná kombinační akce končí gólem - skvělá příhra Havrdy mezi obránci na volného Rybáře, který vymetl pavouky z pravého horního rohu skalické branky.
03:45
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Jan Rybář, asistoval Filip Havrda (1:0).
03:00
Orel začal tlakem, jak je potřeba, ale zatím bezzubým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Jansa a Jakub Březovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hvězdy Česká Skalice:
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč:
00:00
Začne souboj o první místo v první skupině dnešního turnaje - Skalici stačí remíza na první místo, domácí Orel musí vyhrát.