0:2
3:0
0:1

FB Hurrican Karlovy Vary - BLACK ANGELS 4:5p
3. Jan Zavadil, 48. Miroslav Šnajdr, 58. Daniel Nicklas, 60. Jaromír Lisa - 18. Jan Hněvkovský, 20. Jan Hněvkovský, 25. Filip Neklan, 32. Jakub Boček, 63. Jakub Renčín; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 288; zásahy brankářů: Daniel Váradi 28 - Daniel Körber 33; po třetinách: 1:2, 0:2, 3:0, 0:1;
62:56
62:57
Komentář karlovarského trenéra Petra Pánka: "Chtěl bych moc poděkovat všem lidem, kteří se podíleli na této úžasné sezóně. Jsem rád, že jsme posunuli karlovarský florbal zase o stupínek výše a Blacky řádně připravili na boj o postup do Superligy. Jsou to pro nás obrovské zkušenosti a pokusíme se je využít v příští sezóně. .
62:57
Pokračování karlovarského trenéra Petra Pánka: Jedno velké díky patří hráčům, kteří tři zápasy po sobě ukázali obrovský morál a našim fantastickým divákům za podporu. Gratuluji Blackům k postupu
62:57
Komentář vedoucího hostí Petra Pajera: Jestli takhle vypadá peklo, tak už se na smrtelné posteli nemám čeho bát! Musím uznat, že hala je tu krásná - zejména se mi líbí prostorné šatny a pohodlné sedačky na velké tribuně (zejména ty prázdné).
62:57
Komentář vedoucího hostí Petra Pajera 2.část: S parketami a s hlasatelem to zde už máte slabší... Naopak diváky musím moc pochválit - bylo příjemné celý zápas slyšet povzbuzování Black Angels - připadal jsemsi jako doma - v té naší 1,3 mil. obyvatel opuchlé vesnici.
62:57
Komentář vedoucího hostí Petra Pajera: Každopádně jsem velice hrdý na svůj tým, který si jde za svým snem. Jsem i hrdý na svůj klub, který k postupu do finále nepotřebuje utrácet za odpadlíky ze Superligy a staví vše na svých odchovancích. Myslím, že 6 hráčů , základní sestavy, kterým ještě nybylo 20 let je toho jasným důkazem. Na závěr díky soupeři za fair play přístup. Jdeme dál!!!! AHU !!!
62:56
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Renčín, asistoval Ondřej Vaculík (4:5).
60:15
Tvrdý zákrok hostů na Strachotu, k nevoli celé karlovarské haly se obejde bez vyloučení
60:01
I ve třetím zápase této série uvidíme prodloužení. A hraje se o hodně, Vary o prodloužení série a Black Angels o postup do finále
60:00
60:00
59:50
Třetí zápas a třetí gól Lisy při hře bez brankáře
59:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Michal Strachota (4:4).
57:08
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Nicklas, asistoval Jan Běloch (3:4).
56:23
Vyloučen hráč Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení.
47:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jaromír Lisa (2:4).
39:46
Vyloučen hráč Vojtěch Ježek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
31:08
Další komplikace pro domácí, když ztratili míček na soupeřově polovině a přečíslení 2 na 1 proměňuje Boček
31:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Boček, asistoval Jan Kopecký (1:4).
29:05
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hra na zemi.
28:09
Gólman Körber se opět nechává ošetřovat, už je ale zpět v brance a hra může pokračovat
24:10
Dva domácí obránci se teď srazili, díky čemuž nezvládli pokrýt Neklana a ten zvyšuje na 3:1
24:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Neklan bez asistence (1:3).
22:40
Střelu Kopeckého sráží Vavro
21:53
Hra je přerušena, gólman Körber potřebuje menší ošetření
21:09
Chyby domácí obrany se snažil využít Renčín, Mandler mu však na poslední chvíli šanci překazil
19:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Jan Kopecký (1:2).
18:03
Domácím se teď nelíbí vyloučení Svatka, veškeré protesty jsou však marné
18:02
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Hněvkovský, asistoval Adam Bouček (1:1).