1:0
1:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbC Jazzmani Žatec 3:4
3. Rostislav Pleticha, 17. Martin Dvořák, 27. Jan Vokáč - 6. Matěj Hrádek, 11. Viktor Milyan, 31. Ondřej Kuvík, 33. Filip Enders; rozhodčí: Karel Švec - Jan Rubáš; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Tobiáš Jurenka 6 - Denis Ali 12; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:2;
35:06
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
33:09
Vyloučen hráč Petr Fryček družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
32:17
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Filip Enders bez asistence (3:4).
30:58
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Ondřej Kuvík, asistoval Jan Vápeník (3:3).
26:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Lukáš Kaprhál (3:2).
24:00
24:00
16:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Rostislav Pleticha (2:2).
12:00
12:00
10:52
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Viktor Milyan, asistoval Filip Enders (1:2).
08:02
Vyloučen hráč Petr Vovesný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
05:16
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Matěj Hrádek, asistoval Viktor Milyan (1:1).
02:41
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Rostislav Pleticha, asistoval Martin Dvořák (1:0).
02:38
Vyloučen hráč Samuel Pšenička družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Švec a Jan Rubáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Tobiáš Jurenka; hráči v poli: Michal Libecait, Lukáš Kaprhál, Jan Vokáč, Petr Vovesný, Jan Paldus