3:1
3:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FbC Jazzmani Žatec 6:3
4. Matěj Huňat, 8. Adam Manas, 9. Petr Švec, 15. Matěj Huňat, 20. Adam Manas, 24. Erik Veselý - 3. David Šůs, 18. David Šůs, 21. Antonín Škvaro; rozhodčí: Jan Vanik - Kamil Neuman; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Leština 9 - Adam Bolha 6; po třetinách: 3:1, 3:2;
24:00
23:57
Vyloučen hráč Petr Hotový družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nesportovní chování.
23:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Erik Veselý, asistoval Adam Manas (6:3).
20:57
Vyloučen hráč Samuel Synek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:11
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil Antonín Škvaro, asistoval David Šůs (5:3).
19:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Adam Manas, asistoval Vladimír Michal (5:2).
17:23
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil David Šůs, asistoval Antonín Škvaro (4:2).
14:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Matěj Huňat, asistoval Daniel Tattermusch (4:1).
12:00
12:00
08:30
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Švec, asistoval Adam Manas (3:1).
07:33
Vyloučen hráč Václav Hnízdil družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za bránění ve hře.
07:14
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Adam Manas, asistoval Daniel Tattermusch (2:1).
03:53
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Matěj Huňat, asistoval Daniel Beníšek (1:1).
03:35
Vyloučen hráč Antonín Škvaro družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
02:34
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vanik a Kamil Neuman.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Erik Veselý, Adam Suchý, Lukáš Lukavec, Petr Švec, Adam Manas