1:0
2:0
- : -

Floorball Club FALCON - FBC Kutná Hora  6:4
7. Radek Blažek, 9. Kryštof Pospíšil, 14. Patrik Blažek, 25. Dominik Vališ, 31. Josef Dalibor, 43. Adam Stehlík - 4. Lukáš Martin, 6. Richard Měšťánek, 8. Lukáš Martin, 15. Jan Danda; rozhodčí: Vojtěch Volprecht - Šimon Kořínek; vyloučení: 5 + Jakub Veselý 5:1 + Jan Danda 5; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Soufflet ? - Vojtěch Franc ?; po třetinách: 3:4, 1:0, 2:0;
45:00
44:39
Vyloučen hráč Jan Danda družstva FBC Kutná Hora na 5 minut za hrubost.
44:39
Vyloučen hráč Jakub Veselý družstva Floorball Club FALCON na 5 minut za hrubost.
43:34
Vyloučen hráč Jakub Hrubeš družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:41
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Adam Stehlík, asistoval Kryštof Pospíšil (6:4).
36:05
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za špatné střídání.
30:55
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Josef Dalibor, asistoval Radek Blažek (5:4).
30:00
30:00
24:53
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Dominik Vališ, asistoval Jakub Hrubeš (4:4).
22:29
Vyloučen hráč Jakub Dvořák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
18:24
Vyloučen hráč František Malina družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
18:24
Vyloučen hráč Šimon Bouřil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Danda, asistoval Richard Měšťánek (3:4).
14:06
13:45
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Patrik Blažek bez asistence (3:3).
08:52
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Kryštof Pospíšil, asistoval Josef Dalibor (2:3).
07:31
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Martin, asistoval Zdeněk Vavřina (1:3).
06:45
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Radek Blažek, asistoval Jakub Veselý (1:2).
05:48
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Richard Měšťánek bez asistence (0:2).
03:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Martin, asistoval Marek Pavlas (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Volprecht a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Vojtěch Franc; hráči v poli: Lukáš Smitka, Matěj Němec, Zdeněk Vavřina, Jan Kodaj, Jan Danda