1:0
2:0
- : -

BLACK ANGELS B - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 4:0
1. Tomáš Horák, 22. Vojtěch Koštialik, 32. Tomáš Horák, 37. Kryštof Kasha; rozhodčí: Filip Dolejší - Karel Hlinka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Zindulka ? - David Křeček ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:0;
36:33
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Kryštof Kasha, asistoval David Bhuiyan (4:0).
31:27
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Tomáš Horák, asistoval Dan Marzsálek (3:0).
30:00
30:00
21:16
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Vojtěch Koštialik bez asistence (2:0).
21:01
Vyloučen hráč Tomáš Vancl družstva BLACK ANGELS B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
13:01
Vyloučen hráč Jiří Dolejš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
09:17
Vyloučen hráč Michal Mašek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
00:40
Branku družstva BLACK ANGELS B vstřelil Tomáš Horák, asistoval Jakub Kocourek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Karel Hlinka.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Tomáš Zuska, Filip Kračmer, Adam Lešuk, Martin Eliáš, Oliver Mahr