4:0
5:3
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - FBC Kralupy n/V 10:7
2. Tobiáš Uhřík, 17. Pavel Zít, 19. Jiří Dolejš, 19. Adam Lešuk, 21. Michal Mašek, 32. Adam Lešuk, 33. Adam Lešuk, 34. Tobiáš Uhřík, 36. Jiří Dolejš, 43. Oliver Mahr - 5. Daniel Toužimský, 6. Ondřej Šimon, 8. Jakub Šebesta, 15. Adam Gašpar, 33. Jiří Škabrada, 38. Adam Gašpar, 45. Ondřej Šimon; rozhodčí: Filip Dolejší - Karel Hlinka; vyloučení: 5:3 + Adam Gašpar 5; využití: 0:3; zásahy brankářů: David Křeček ? - Filip Tesař ?; po třetinách: 1:4, 4:0, 5:3;
45:00
44:41
Timeout FBC Kralupy n/V
44:41
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Ondřej Šimon, asistoval Jakub Šebesta (10:7).
44:19
Vyloučen hráč Jan Blažej družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
42:52
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Oliver Mahr, asistoval Michal Mašek (10:6).
41:38
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
39:20
Vyloučen hráč Adam Gašpar družstva FBC Kralupy n/V na 5 minut za hrubost.
37:47
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Gašpar, asistoval Jiří Škabrada (9:6).
35:53
Vyloučen hráč Filip Kračmer družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
35:24
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jiří Dolejš bez asistence (9:5).
33:30
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Jan Blažej (8:5).
32:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk bez asistence (7:5).
32:27
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jiří Škabrada, asistoval Jakub Šebesta (6:5).
31:04
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Tobiáš Uhřík (6:4).
30:00
30:00
28:31
Vyloučen hráč Jakub Šebesta družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za hrubost.
20:41
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek z trestného střílení (5:4).
19:49
Vyloučen hráč Martin Eliáš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
18:49
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Adam Lešuk, asistoval Štěpán Zavoral (4:4).
18:12
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jiří Dolejš, asistoval Michal Mašek (3:4).
16:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Zít, asistoval Tobiáš Uhřík (2:4).
15:00
15:00
14:49
Vyloučen hráč Jonáš Pátek družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za držení.
14:31
Vyloučen hráč Filip Kračmer družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za držení.
14:29
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Adam Gašpar, asistoval Jakub Šebesta (1:4).
08:17
Vyloučen hráč Jonáš Pátek družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za bránění ve hře.
07:44
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta, asistoval Ondřej Šimon (1:3).
05:54
05:15
Vyloučen hráč Pavel Zít družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:18
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Toužimský, asistoval Adam Gašpar (1:1).
01:13
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Tomáš Zuska (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Dolejší a Karel Hlinka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V:
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: David Křeček; hráči v poli: Filip Kračmer, Tomáš Zuska, Adam Lešuk, Martin Eliáš, Oliver Mahr