2:0
2:1
- : -

FBC DYNAMIS C - ACEMA Sparta Praha C 7:4
4. Jakub Lacina, 8. Tomáš Pospíchal, 11. Jan Mikšík, 18. Tomáš Charvát, 20. Tomáš Charvát, 27. Jakub Lacina, 28. Tomáš Pospíchal - 3. Jiří Krejča, 5. Jiří Krejča, 11. Tadeáš Herzog, 34. Josef Landa; rozhodčí: Jan Brak - Martin Pavlík; vyloučení: 3:0 + Jaromír Kreller 5; využití: 2:2; zásahy brankářů: Jiří Novák ? - Michal Ryšavý ?; po třetinách: 3:3, 2:0, 2:1;
36:00
34:49
Timeout ACEMA Sparta Praha C
34:49
Vyloučen hráč Tadeáš Pospíchal družstva FBC DYNAMIS C na 2 minuty za hrubost.
33:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Josef Landa, asistoval Filip Musil (7:4).
27:26
Branku družstva FBC DYNAMIS C vstřelil Tomáš Pospíchal bez asistence (7:3).
26:29
Branku družstva FBC DYNAMIS C vstřelil Jakub Lacina, asistoval David Martynek (6:3).
24:00
24:00
19:05
Branku družstva FBC DYNAMIS C vstřelil Tomáš Charvát, asistoval Martin Bezchleba (5:3).
17:57
Branku družstva FBC DYNAMIS C vstřelil Tomáš Charvát, asistoval Tomáš Pospíchal (4:3).
16:29
Vyloučen hráč Jaromír Kreller družstva ACEMA Sparta Praha C na 5 minut za hrubost.
12:00
12:00
10:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tadeáš Herzog, asistoval Filip Musil (3:3).
10:31
Branku družstva FBC DYNAMIS C vstřelil Jan Mikšík, asistoval Jakub Lacina (3:2).
07:26
Branku družstva FBC DYNAMIS C vstřelil Tomáš Pospíchal, asistoval Martin Bezchleba (2:2).
04:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jiří Krejča, asistoval Filip Musil (1:2).
04:28
Vyloučen hráč Martin Bezchleba družstva FBC DYNAMIS C na 2 minuty za sekání.
03:46
Branku družstva FBC DYNAMIS C vstřelil Jakub Lacina, asistoval Tomáš Pospíchal (1:1).
02:47
02:21
Vyloučen hráč Tadeáš Pospíchal družstva FBC DYNAMIS C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Martin Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha C: brankář: Michal Ryšavý; hráči v poli: Jiří Krejča, Josef Landa, Tadeáš Herzog, Petr Stránský, Filip Musil
00:00
Line-up domácích FBC DYNAMIS C: brankář: Jiří Novák; hráči v poli: Jakub Lacina, Martin Bezchleba, Tomáš Pospíchal, Tadeáš Pospíchal, Jan Mikšík