0:0
2:0
- : -

Florbal TJ Kobylisy D - FBC DYNAMIS C 7:2
7. Ondřej Janata, 8. Ondřej Filip, 9. Jakub Batěk, 10. Ondřej Filip, 11. Ondřej Filip, 33. Viktor Parma, 36. Viktor Parma - 3. Jan Mikšík, 8. Tomáš Pospíchal; rozhodčí: Jan Brak - Martin Pavlík; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Sýkora ? - Jiří Novák ?; po třetinách: 5:2, 0:0, 2:0;
36:00
35:45
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Viktor Parma, asistoval David Mühlbach (7:2).
34:07
Vyloučen hráč Vít Zahradník družstva FBC DYNAMIS C na 2 minuty za špatné střídání.
32:05
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Viktor Parma, asistoval Jakub Batěk (6:2).
24:00
24:00
22:25
Vyloučen hráč Ondřej Kunc družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za sekání.
21:55
Vyloučen hráč Ondřej Janata družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
10:55
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Ondřej Filip, asistoval Ondřej Janata (5:2).
09:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Ondřej Filip, asistoval David Mühlbach (4:2).
08:20
Vyloučen hráč Jan Mikšík družstva FBC DYNAMIS C na 2 minuty za blokování hokejky.
08:15
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Jakub Batěk, asistoval Ondřej Filip (3:2).
07:35
07:27
Branku družstva FBC DYNAMIS C vstřelil Tomáš Pospíchal, asistoval Jakub Lacina (1:2).
06:52
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil Ondřej Janata bez asistence (1:1).
02:15
Branku družstva FBC DYNAMIS C vstřelil Jan Mikšík, asistoval Jakub Lacina (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Martin Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DYNAMIS C: brankář: Jiří Novák; hráči v poli: David Martynek, Martin Bezchleba, Vít Zahradník, Zdeněk Paleček, Tomáš Charvát