3:2
2:2
- : -

ACEMA Sparta Praha C - SK DESPERADOS SNW B 6:6
9. Tomáš Novotný, 18. Tadeáš Herzog, 22. Tadeáš Herzog, 23. Josef Landa, 28. Filip Musil, 31. Jiří Krejča - 3. Petr Ždárský, 10. Jan Görtler, 18. Zdeněk Halamásek, 24. Marek Jirovec, 26. Jakub Polívka, 33. František Platovský; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Ryšavý ? - ?, Miloš Herák ?; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:2;
36:00
32:08
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil František Platovský bez asistence (6:6).
30:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Jiří Krejča, asistoval Filip Musil (6:5).
30:28
Vyloučen hráč Petr Ždárský družstva SK DESPERADOS SNW B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:53
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Filip Musil, asistoval Jiří Krejča (5:5).
25:46
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Jakub Polívka, asistoval Jan Görtler (4:5).
24:00
24:00
23:39
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Marek Jirovec, asistoval Martin Feix (4:4).
22:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Josef Landa bez asistence (4:3).
21:49
Vyloučen hráč Jaromír Kreller družstva ACEMA Sparta Praha C na 2 minuty za hrubost.
21:49
Vyloučen hráč Jakub Polívka družstva SK DESPERADOS SNW B na 2 minuty za hrubost.
21:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tadeáš Herzog, asistoval Josef Landa (3:3).
20:30
Vyloučen hráč Petr Diviš družstva SK DESPERADOS SNW B na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:58
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Zdeněk Halamásek, asistoval Jaroslav Kotil (2:3).
17:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tadeáš Herzog bez asistence (2:2).
12:00
12:00
11:55
Vyloučen hráč Marek Jirovec družstva SK DESPERADOS SNW B na 2 minuty za hra rukou.
09:22
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Jan Görtler, asistoval Jakub Polívka (1:2).
08:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha C vstřelil Tomáš Novotný, asistoval Tadeáš Herzog (1:1).
02:09
Branku družstva SK DESPERADOS SNW B vstřelil Petr Ždárský, asistoval Miloš Herák (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů SK DESPERADOS SNW B:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha C: brankář: Michal Ryšavý; hráči v poli: Jiří Krejča, Josef Landa, Tadeáš Herzog, Tomáš Novotný, Filip Musil