1:3
- : -
FBC LYNX

FBC LYNX - FBC Snipers Poděbrady 3:9
23. Jiří Zajíček, 24. Jiří Zajíček, 36. Vladimír John - 2. David Pazdírek, 3. Adam Šmejkal, 4. Radek Petrnoušek, 11. Radek Petrnoušek, 13. Jan Schorný, 21. Radek Petrnoušek, 27. Tomáš Roller, 31. David Pazdírek, 36. Tomáš Horský; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Luboš Kratochvíl ? - Marcel Jirásek ?; po třetinách: 0:4, 2:2, 1:3;
36:00
35:49
Branku družstva FBC LYNX vstřelil Vladimír John bez asistence (3:9).
35:19
Timeout FBC Snipers Poděbrady
35:19
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Tomáš Horský, asistoval Josef Sadil (2:9).
30:08
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil David Pazdírek, asistoval Jan Schorný (2:8).
28:02
Vyloučen hráč Tomáš Horský družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:49
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Tomáš Roller, asistoval David Pazdírek (2:7).
24:00
24:00
23:52
Branku družstva FBC LYNX vstřelil Jiří Zajíček, asistoval Vladimír John (2:6).
23:52
Že by se týmu Lynx blýskalo na lepší časy...???
22:37
Branku družstva FBC LYNX vstřelil Jiří Zajíček, asistoval Vladimír John (1:6).
20:30
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Radek Petrnoušek, asistoval Adam Šmejkal (0:6).
17:30
Hráč Poděbrad č. 10 předvedl ukázkový baseballový odpal.
14:38
Utkání se vyvíjí zatím jednoznačně ve prospěch Poděbrad. Uvidíme, jestli tým Lynx ještě v sobě najde sílu na vyrovnání.
12:53
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Jan Schorný, asistoval Radek Petrnoušek (0:5).
12:00
12:00
10:41
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Radek Petrnoušek, asistoval Josef Sadil (0:4).
09:39
Vyloučen hráč Jan Schorný družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za opakované přestupky.
03:20
02:26
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Adam Šmejkal, asistoval Marek Schlossbauer (0:2).
01:39
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil David Pazdírek, asistoval Michal Pivoňka (0:1).