2:1
- : -
FBC DYNAMIS

FBC DYNAMIS - FBC Kralupy n/V B 4:5
24. Matěj Tyč, 24. Petr Marušák, 27. Jakub Trmota, 32. Jiří Čala - 7. Jakub Manek, 12. Mikuláš Kabrna, 17. Jakub Manek, 20. Jakub Manek, 31. Filip Janouch; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 3; zásahy brankářů: Lukáš Marek 20 - Jakub Hoffmann 21; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:1;
36:00
35:57
Vyloučen hráč Jakub Manek družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:57
Vyloučen hráč Filip Janouch družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za blokování hokejky.
31:11
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil Jiří Čala bez asistence (4:5).
30:41
Vyloučen hráč Lukáš Mück družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za sekání.
30:14
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Filip Janouch, asistoval Jakub Manek (3:5).
28:22
Vyloučen hráč Vladimír Bradáč družstva FBC DYNAMIS na 2 minuty za sekání.
26:30
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil Jakub Trmota, asistoval František Slovák (3:4).
25:06
Vyloučen hráč Mikuláš Kabrna družstva FBC Kralupy n/V B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
23:53
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil Petr Marušák, asistoval Zdeněk Podzemný (2:4).
23:46
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil Matěj Tyč, asistoval František Slovák (1:4).
19:12
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Jakub Manek z trestného střílení (0:4).
16:08
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Jakub Manek, asistoval Mikuláš Kabrna (0:3).
12:00
12:00
11:32
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Mikuláš Kabrna, asistoval Filip Janouch (0:2).
06:50
Branku družstva FBC Kralupy n/V B vstřelil Jakub Manek, asistoval Filip Janouch (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V B: brankář: Jakub Hoffmann; hráči v poli: Koloman Knopp, Filip Janouch, Jakub Manek, Lukáš Mück, Mikuláš Kabrna