1:2
1:3
- : -

TJ Sokol Kostelec nad Labem - FBC Lions Mladá Boleslav 4:5
11. Josef Ševeček, 12. Tomáš Sláma, 20. David Gadowski, 26. Tomáš Kratochvíl - 16. Daniel Macoun, 24. Václav Herčík, 27. Zdeněk Kvapil, 31. Vladimír Peteřík, 36. Václav Herčík; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Daniel Biderman 16 - Dalibor Dittrich 17; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:3;
36:00
35:29
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Václav Herčík, asistoval Luboš Jakubec (4:5).
33:22
Vyloučen hráč Vít Pařízek družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem na 2 minuty za sekání.
32:39
Útok Kostelce zaspal ve předu a co, budíček ala gól MB
32:11
Emoce stoupají... trestné střílení Kostelce..
32:11
....a tyčka, Víťa značkuje
30:27
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Vladimír Peteřík, asistoval Daniel Macoun (4:4).
30:27
Hezky bekend od beka...
26:41
Nevim jak, ale je tam...
26:31
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Zdeněk Kvapil, asistoval Tomáš Kahulle (4:3).
25:15
Krásný růžek z nulového úhlu...
25:09
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Tomáš Sláma (4:2).
24:00
24:00
23:16
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Václav Herčík, asistoval Tomáš Kahulle (3:2).
23:16
Cele oslabení mělo míček MB a nakonec i po skončení krásně zakončili... Horší přesilovku jsem eště neviděl...
21:50
MB hraje v oslabení hru "chyť si me"
20:55
Vyloučen hráč Luboš Jakubec družstva FBC Lions Mladá Boleslav na 2 minuty za hrubost.
19:15
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil David Gadowski z trestného střílení (3:1).
15:26
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil Daniel Macoun, asistoval Václav Herčík (2:1).
12:00
12:00
11:51
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Lukáš Hodáň (2:0).
11:45
Slámíč z obrany nahásíl "15 sekund - do brány"a opravdu - nahodil mega oblouček přes celé hřiště a ono světe div se, bylo to tam:)
10:14
Nemožné - Pepča se uvolnil po křídle a zavěsil pod víčko:)
10:01
Branku družstva TJ Sokol Kostelec nad Labem vstřelil Josef Ševeček, asistoval František Stupka (1:0).