0:5
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - Florbal TJ Kobylisy B 6:10
3. Marek Hluchý, 15. Tomáš Kyndl, 18. Lukáš Jeníček, 20. Ondřej Váně, 23. Marek Cihelka, 28. Marek Hluchý - 12. Martin Tomanec, 13. Roman Svrček, 13. Matouš Tichý, 22. Martin Tomanec, 23. Dominik Čejka, 31. Martin Tomanec, 32. Martin Tomanec, 33. Jiří Kračman, 39. Matouš Tichý, 45. Dominik Čejka; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 3 + Petr Holý ČK3 + Petr Holý 5:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Holý ? - Jiří Kraml ?; po třetinách: 2:3, 4:2, 0:5;
44:32
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Dominik Čejka bez asistence (6:10).
44:32
Vyloučen hráč Petr Holý družstva Sokol Rudná do konce utkání.
44:32
Vyloučen hráč Petr Holý družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
44:32
Vyloučen hráč Petr Holý družstva Sokol Rudná na 5 minut za nesportovní chování.
39:19
Vyloučen hráč Matouš Tichý družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za držení.
38:11
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Matouš Tichý, asistoval Tomáš Zavacký (6:9).
38:11
Vyloučen hráč Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
32:58
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Jiří Kračman, asistoval Matouš Tichý (6:8).
31:36
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Martin Tomanec, asistoval Tomáš Zavacký (6:7).
30:35
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Martin Tomanec, asistoval Dominik Chlum (6:6).
30:00
30:00
27:03
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Hluchý, asistoval Martin Špaček (6:5).
25:07
Vyloučen hráč Lukáš Fiala družstva Florbal TJ Kobylisy B na 2 minuty za bránění ve hře.
22:54
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Cihelka, asistoval Tomáš Kyndl (5:5).
22:23
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Dominik Čejka, asistoval Ctirad Malina (4:5).
21:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Martin Tomanec, asistoval Lukáš Fiala (4:4).
19:55
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Ondřej Váně, asistoval Martin Špaček (4:3).
17:42
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Lukáš Jeníček bez asistence (3:3).
15:00
15:00
14:40
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Tomáš Kyndl, asistoval Lukáš Jeníček (2:3).
13:09
Vyloučen hráč Martin Tuček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře.
12:27
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Matouš Tichý bez asistence (1:3).
12:13
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Roman Svrček, asistoval Ctirad Malina (1:2).
11:50
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy B vstřelil Martin Tomanec, asistoval Jiří Kraml (1:1).
02:35
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Hluchý, asistoval Ondřej Váně (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy B: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Lukáš Fiala, Jiří Kračman, Ctirad Malina, Dominik Čejka, Roman Svrček